Домашня сторінка Актуально З документом ти – людина, а без нього ти – ніхто

З документом ти – людина, а без нього ти – ніхто

2 min read
0
401

Нововедення ФФУ ніяк не знаходять відклику у сердцях фанатів та простих вболівальників збірної України.

Журналіст Роман Бебех став першим, хто поділився з громадськістю ноу-хау нашої футбольної влади.

При ФФУ створено наглядову раду з розповсюдження квитків на матчі національної збірної. І сьогодні відбулось перше її за…

Опубліковано Roman Bebekh 29 червня 2017 р.

Вся ця історія розпочалася ще в кінці червня, тоді новостворена федерацією футболу наглядова рада ініціювала зміни до системи розповсюдження квитків на матчі збірної України. Першою ластівкою нової системи пообіцяли зробити домашній матч проти Туреччини, що мав відбутися у Харкові. Головні новинки, які шокували рядових вболівальників і обурили фанатів:

  1. В продаж “на руки” лише 1 квиток для однієї людини, а не 4, як раніше.
  2. Купити в касі можна лише з паспортом, або з документом, що посвідчує особу.
  3. Всі квитки будуть перевірятися на належність його власнику, перед входом на стадіон.
  4.  Купити онлайн можна було теж лише один квиток, попередньо зареєструвавшись і внесши паспортні дані, та індифікаційний код платника податків.

Розпочати такі революційні заходи ФФУ вирішила через засилля спекулянтів, які часто-густо конкретно псували відвідуваність на матчах головної команди країни та з метою безпеки. Саме на останньому акцентують увагу!

Збірна України не раз страждала через витівки хуліганів на своїх матчах. Тому, з метою убезпечення від повторення подібних ганебних вчинків, буде здійснюватися контроль за правопорядком на стадіонах з можливістю легко ідентифікувати порушників.

В благородні мотиви федерації не вірять фанати, які вважають таку політику можливістю закрити рота незгодним громадянам, які часто висловлюють своє ставлення до тих чи інших суспільних питань саме на трибунах. Ультрас 24 клубів навіть звернулися до Президента України:

Звертаємо Вашу увагу, як гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, що всупереч чинному законодавству України національна Федерація футболу запровадила продаж квитків на матчі збірної України за паспортами.
Примушуючи купувати квитки за паспортами, чиновники цієї громадської організації проявляють зневагу до конституційних прав та свобод громадян. Адже згідно з Конституцією України ніхто не може змусити громадян робити те, що не передбачено законом. Вимагаємо забезпечити дотримання законодавства України.

Поки реалізація ініціатив наглядової ради шкутильгає на обидві ноги. На матч з Туреччиною не готові були ні вболівальники, ні організатори матчу, які банально не встигали перевіряти паспорти чи інші документи людей, які заходили на стадіон. На матчі Україна – Хорватія взагалі не працювали турнікети і через тисняву перевірили паспорт лише колишнього очільника Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.

Поки ситуація знаходиться в процессі становлення – страждає збірна. Обіцяного аншлагу у Львові на матчі проти Словаччини не спостерігалося. Не може команда бути без вболівальників, а вболівальники – без команди!

Можливо всім треба стати кращими, щоб була довіра, як в цивілізованому світі?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Шаблієнко Віктор
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Яремчук асистує і допомагає перемогти Андерлехт

Роман Яремчук асистом допоміг Генту перемогти Андерлехт. …