Домашня сторінка Ексклюзив Долю Буено в Сан-Паулу вирішить Дерліс: заплутана бразильська сага

Долю Буено в Сан-Паулу вирішить Дерліс: заплутана бразильська сага

6 читачів онлайн
0
797

Те, чи підпише Вітор Буено контракт із Сан-Паулу залежить від того, чи домовиться київське Динамо із Сантосом про Гонсалеса. Про це розповів Ігор Циганик в ефірі програми Циганик LIVE.

Не те щоб Динамо не дуже хотіло цього футболіста. Просто був дуже серйозний конфлікт між Гонсалесом і клубом, між тренером і Дерлісом Гонсалесом. В певний момент Олександр Хацкевич не бачив Дерліса Гонсалеса в складі Динамо. Та й  було помітно, що Дерліс тут не може себе реалізувати. У нього був певний термін у контракті, який він мав відпрацювати. Він готовий був відсидіти в дублі цей час і піти безкоштовно. Але клубу треба було повернути гроші за Гонсалеса. Це нормально. Будь-який президент, вкладаючи гроші у футболіста, намагається заробити на ньому, або хоча б не втратити на його трансфері. Достатньо серйозні гроші отримав Базель від Динамо, близько 11 млн євро. 

 З’явився варіант, що Гонсалес може опинитися в Сантосі в оренді. Але бразильський клуб не готовий був платити і запропонував Буено. Київське Динамо вирішило дати рестарт кар’єрі Гонсалеса і підписали з ним контракт на термін оренди, на два роки. Так само Буено перебирався до Києва. За умови, що зарплати платять ті клуби, в яких вони перебувають: Динамо платить Буено, Сантос платить Гонсалесу. 

 Буено в Динамо не заграв, а Гонсалес в Сантосі почав забивати і його ціна суттєво виросла. Права на нього належать Динамо. З огляду на те, як він виступає в Сантосі, його ціна зросла до приблизно 11-13 млн євро. 

Фото ФК Динамо

Кука, тренер Сан-Паулу, хотів Буено. Динамо могло б віддати його в субаренду. Але тут ввімкнувся Сантос. Виявляється в субаренду можна віддати тільки тоді, якщо Сантос не проти. Але Президент Сантоса розуміє, що зараз можна потиснути на київський клуб, тому вимагає додати в орендний дорговір Гонсалеса та Буено між Динамо і Сантосом конкретну суму, за яку Сантос може викупити Гонсалеса. Сантос запропонув 6 млн євро. Динамо це не влаштовує. Його ціна набагато більша – в півтора чи два рази дорожча! 

Нагадаємо, київське Динамо оголосило про трансфер півзахисника Че Че до бразильського Сан-Паулу.

Ігор Циганик також пояснив трансфер Че Че:

Почнемо з того, що Че Че влітку минулого року дуже хотів в Європу. Він радо прийняв запрошення від Динамо. Кияни заплатили 4.8 млн євро.  Че Че – один з найкращих півзахисників Бразилії. Як і всім бразильцям йому треба було час, аби адаптуватися. 

Фото ФК Сан-Паулу

У Че Че не складалися стосунки з тренерським штабом. Він вирішив, що з Динамо йому не знайти спільної мови. Він вирішив спілкуватися з президентом клубу.

Ігор Циганик розповів й про підводні камені цієї історії:

У Сан-Паулу працює тренер Кука, він у свій час здобував з Че Че чемпіоном Бразилії. Це його улюблений футболіст. Агенти підігрівали цю історію, що тренер хоче бачити Че Че в Сан-Паулу. Там він буде грати, а в Динамо він не заграв. Сума трансферу – 5.5 млн євро.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…