Домашня невдача англійців і потужний камбек збірної Манора Соломона. Усі результати дня в Лізі Націй

Четвертий тур Ліги Націй продовжився матчами у трьох дивізіонах. Не так багато представників УПЛ грали за свої збірні

Динамівець Томаш Кенджора провів 72 хвилини переможного поєдинку з боснійцями. Битви не вийшло, адже гостей вже на 15-тій хвилині знекровило вилучення оборонця Ахмедходжича (затримка у ситуації виходу сам на сам Левандонського). Манор Соломон з Шахтаря відзначився асистом з кутового. На його навіс відгукнувся Захаві, що сприяло казковому камбеку ізраїльтян у другому таймі виїзного матчу зі словаками.

Усі результати ігрового дня: Дивізіон А

Група 1

Італія 1:1 Нідерланди

Польща 3:0 Боснія і Герцеговина (дубль і асист Левандовського)

Za nami PIĘKNY WIECZÓR WE WROCŁAWIU! 😍🇵🇱 ⚽️⚽️ Robert Lewandowski ⚽️ Karol Linetty Wygrywamy z Bośnią i Hercegowiną 3:0 w meczu #NationsLeague! 👏👏👏 #ReprezentacjaPolski #LaczyNasPilka #StadionWroclaw #POLBIH

A post shared by Portal wszystkich kibiców ⚽ (@laczynaspilka) on Oct 14, 2020 at 1:38pm PDT

Група 2

Англія 0:1 Данія (Усе зіпсував Магвайр, заробивши вилучення вже на 32-ій хвилині)

Harry Maguire/Photo by Daniel Leal Olivas – Pool/Getty Images

Ісландія 1:2 Бельгія (дубль Лукаку залишає ісландців без очок у групі. Це 42 і 43 м’ячі Ромелу в останніх 44-х поєдинках за збірну Бельгії)

Група 3

Нещодавні кривдники української збірної, французи, врятували матч на 79-тій хвилині. Суператака у три паси завершилася голом Мбаппе по центру. Перший м’яч в активі Грізманна. Франція і Португалія – Боги групи. Абсолютним невдахою залишається збірна Швеції – 0 очок у 4-х турах.

Хорватія 1:2 Франція

Португалія 3:0 Швеція (за умови втрати Роналду Діогу Жота записав на себе дубль плюс гольовий пас)

Diogo Jota fez o 2-0! #VamosTodos #VamosComTudo Diogo Jota makes it 2-0 for #TeamPortugal!

A post shared by Portugal (@portugal) on Oct 14, 2020 at 12:44pm PDT

Дивізіон В

Група 1

Норвегія 1:0 Пн Ірландія (Усе вирішив прикрий автогол Далласа після кутового)

Румунія 0:1 Австрія

Група 2

Шотландія 1:0 Чехія (Остров’яни – лідери квартету)

Словаччина 2:3 Ізраїль (Гольова передача у Соломона, хет-трик у Захаві. Це перша перемога ізраїльтян у групі)

ערן זהבי עושה 2-1⚽👊🇮🇱 #לא_לוותר #pew_pew #elel_israel

A post shared by ההתאחדות לכדורגל בישראל (@israel_football_association) on Oct 14, 2020 at 1:11pm PDT

Група 3

Туреччина 2:2 Сербія (Господарі відігралися з 0:2)

Росія 0:0 Угорщина

Група 4

Фінляндія 1:0 Ірландія

Болгарія 0:1 Вельс

Дивізіон С

Група 2

Пн Македонія 1:1 Грузія (Голом відзначився ексгравець Карпат Даушвілі, коли Грузія грала у більшості після вилучення у господарів. Але гості не втримали перемогу на 90+3 хвилині, пропустивши з пенальті)

Естонія 1:1 Вірменія

Група 3

Молдова 0:4 Словенія

Греція 0:0 Косово

Група 4

Литва 0:0 Албанія

Білорусь 2:0 Казахстан (Голи на рахунку Яблонського і Юзепчука)

Сборная Беларуси одерживает важную победу в домашнем матче против сборной Казахстана — 2:0! 💪🏻 #МыБеларусы #БелыяКрылы #СборнаяБеларуси #BLRKAZ #ЛигаНаций

A post shared by Belarus Football Team (@belarus_football_team) on Oct 14, 2020 at 1:44pm PDT

Читайте також: Луческу зробив багато для перемоги збірної України. Ігор Суркіс про тріумф над іспанцями і Найкращі та найгірші. Оцінки гравців України та Іспанії