Донецька казка у Мадриді. Шахтар за тайм виносить Реал у Лізі Чемпіонів

Донецький клуб завітав до Мадрида з великими кадровими проблемами. Луїш Каштру не зміг розраховувати у поєдинку з Реалом на Степаненка, Мораєса, Тайсона, Матвієнка, Кривцова, а Пятов залишився на заміні. Зідан же дав деяким лідерам відпочити, випустивши в основі того ж Йовича:

Вимушені експерименти від Каштру🔥Форвард Дентіньйо і лігочемпіонівський дебют Трубіна😎FC SHAKHTAR у гостях у Real Madrid C.F.

Опубліковано FootballHub Середа, 21 жовтня 2020 р.

Божевільний перший тайм

Перший небезпечний момент створили саме господарі. Швидкий розіграш після пасу п’ятою від Марсело ударом завершував Асенсіо – сейв Трубіна.

Шахтар відповів на 14 хвилині набагато гостріше! Марлос скористався помилкою Варана та Мілітао та після довгої передачі від партнера вийшов віч-на-віч із Тібо Куртуа. Український бразилець намагався поцілити у дальній кут воріт, але бельгійський голкіпер мадридців свою команду врятував.

Підопічні Зідана інертно будували свої атаки, а в захисті взагалі влаштували цирк. Рафаель Варан загадав свою феєрію з Манчестер Сіті і знову “допоміг” супернику. На 29 хвилині Корнієнко пішов в обіграш, обійшов Мілітао, прокинув пасивного Варана і з-під Марсело віддав точно на Тете. Бразилець пробив у дальній кут, м’яч пролетів поміж ніг Варану і влетів у сітку воріт Куртуа – 0:1!

Катастрофа продовжилася за 4 хвилини. Тете наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, Куртуа потужний постріл відбив перед собою, а Варан у боротьбі з Дентіньйо вибив м’яч у власні ворота – 0:2!

До побиття жалюгідної оборони Реала на 42 хвилині долучився Соломон. Ізраїльтянин віддав пас на Тете, бразилець п’ятою відрізав Марсело, а Соломон, увірвавшись через центр захисту мадридців, пробив точно у кут воріт Куртуа – 0:3!

Photo by Denis Doyle/Getty Images Важкий другий тайм

Після перерви господарі одразу увімкнулися і дуже швидко один м’яч відквитали. Модрич наважився на удар з дальньої відстані і поцілив у дев’ятку воріт Трубіна. Голкіпер Шахтаря навіть не стрибнув – 1:3.

Гості могли одразу відповісти своїм голом, але Тете після прострілу від Корнієнка з декількох метрів пробив повз ворота мадридців.

Зідан збільшив тиск на донецький клуб виходом Вінісуса Жуніора, який у першій свої атаці на полі забив м’яч! Бразилець біля штрафного майданчика Гірників обікрав Марлоса, змістився ближче до воріт і пробив точно у кут – 2:3!

Реал в атаці додав, але у захисті проблеми тривали. Тете після передачі від Дентіньйо вийшов віч-на-віч із Куртуа, але у ближньому бою переграти бельгійця не зумів – сейв воротаря Королівського клубу.

Могли врятуватися господарі на останніх хвилинах компенсованого часу. Розіграш кутового ударом завершив Вальверде. М’яч після рикошету від гравця Шахтаря влетів у ворота Трубіна, але арбітр після відеоперегляду гол не зарахував – Вінісіус Жуніор заважав голкіперу української команди, перебуваючи у положенні поза грою!

Отже, 2:3. Фантастичний перший тайм дарує Шахтареві сенсаційну перемогу в Мадриді!

Читайте також: Росіяни оступаються, а суперники Шахтаря втрачають очки. Результати всіх матчів Ліги Чемпіонів і Лестощі чи комплімент? Представники Лестера оцінили гру Зорі