Допоміг суперечливий пенальті. Дніпро-1 не без проблем розібрався з Чорноморцем. ВІДЕО

Дніпро-1 та Чорноморець закривали 17-й тур УПЛ.

Перший тайм був насиченим на події. Дніпряни доволі несподівано швидко пропустили. Після подачі з лівого флангу Джурасек не встиг накрити Ісаєнка у штрафному майданчику. Невисокий нападник Чорноморця головою влучно пробив у лівий від голкіпера кут — 0:1.

Дніпряни відігралися на 19-й хвилині. Команді Йовічевича дещо допоміг захисник Чорноморця. Кузик втратив м'яч біля власного штрафного майданчика, Гуцуляк віддав на Піхальонка, а той сильно пробив. М'яч пролетів поміж ніг Кузика і влетів у правий від голкіпера кут — 1:1.

Підопічні Йовічевича забили і... заспокоїлися. Дніпряни почали включати контроль заради контролю, було мало ривків, забігань та активних дій в атаці. Згадати можна лише удар Довбика просто в руки Кучеруку з лінії штрафного майданчика. У Чорноморця небезпечно пробивав з відстані Ванат, а потім Ісаєнко намагався повторити свій удар головою – усе повз ворота.

Початок другого тайму можна записати до активу Чорноморця. Хороший момент був у Ваната. Нападник одеситів на швидкості обійшов Нельсона Монте і пробив у стійку. Повтор показав, що Монте все ж зачепив м'яч.

Дніпряни вийшли вперед на 64-й хвилині поєдинку завдяки суперечливому пенальті. Джурасек увірвався до штрафного майданчику, де на ньому сфолив Путря. Декілька повторів так і не дали однозначної відповіді, чи тягнув цей контакт на пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Довбик – 2:1. Форвард Дніпра-1 забиває вже у 5-му матчі поспіль!

Артем записав на свій рахунок ще й асист. На 74-й хвилині форвард Дніпра-1 прострілив з лівого флангу під удар Ігнатенку і той чітко пробив — 3:1. Балакін спочатку гол не зарахував, але відеоасистент змінив рішення головного арбітра матчу.

У одеситів не знайшлося сил на камбек. Дніпро-1 не без проблем здобуває перемогу і знову повертається на третє місце турнірної таблиці УПЛ. Чорноморець так і залишився на 13-й позиції.