Допомоги Яремчука не вистачило. Генк б’є Гент

У 21-му турі чемпіонату Бельгії зустрічалися команди українців: Генк Руслана Малиновського та Гент Ігоря Пластуна і Романа Яремчука.

Малиновський до заявки господарів не потрапив  нібито через ушкодження, натомість Яремчук вийшов в основі гостей, а Пластун залишився у запасі.

Дуже хороший початок видав Гент, майже одразу організувавши гол. На 6-й хвилині матчу Яремчук добре поборовся у центрі перед штрафним майданчиком суперника, скинув на Бронна, якому вдався неймовірний удар у дальню дев’ятку. Точніше, неймовірною була траекторія польоту м’яча, по якій він влетів у ворота.

Генк відігрався доволі швидко. На 22-й хвилині гості повністю забули про правий фланг, з якого пішов навіс на Самату. Той, не без позиційної помилки захисників, прийняв м’яч і розстріляв ворота команди Яремчука. 1:1.

Загалом, активніше в атаці діяв Гент, задіюючи і фланги, і проходи по центру, і дальні удари. Гент діяв прямолінійно, намагаючись організувати більшість атак через центр. В одній із нечисленних флангових спроб міг відзначитися Яремчук. Але його удар головою метрів з 11-ти був не надто сильним, тому воротар без проблем впорався.

Початок другого тайму був схожий на першу половину зустрічі, але з протилежним результатом. Вже на 47-й хвилині Генк повів у рахунку. Подачею зі штрафного вдало скористався Девесту.

У середині другого тайму Яремчук добре пробивав головою після подачі з кутового, але не влучив у ворота.

А на 59-й хвилині тренер Гента змушений був зробити заміну захисника. На поле вийшов ще один українець — Ігор Пластун.

Команди грали майже без центра поля, обмінюючись як контратаками, так і виваженими позиційними діями у нападі. Ближче до ще одного гола були господарі.

Надії гостей на позитивний результат повністю зруйнував на 76-й хвилині Ростед, який бездарно сфолив біля власного штрафного майданчика. Це порушення тягнуло на “фол останньої надії”. Суддя теж так вважав і показав захисникові Гента пряму червону картку.

Довершив перемогу Генка Хейнен, який скористався прекрасною передачею партнера з лівого флангу і спокійно перекинув воротаря метрів із 10-ти.

Генк продовжує крокувати до чемпіонства, а Гент після цієї поразки опускається на 7-ме місце у турнірній таблиці Ліги Жюпіле.