Дорогий клоун. Сампаолі в очах фанів упав нижче плінтуса

Збірна Аргентини феєрично бездарно стартувала на Чемпіонаті світу. Нічию з ісландцями ще списували на перший тур, і якщо говорили про кризу, то тільки пошепки.

Свої вболівальницькі серця їй віддала ледь не половина опитаних нами українських футболістів, нинішніх та колишніх. І навіть після 1:1 з остров’янами українці гарантували їм свою підтримку.

Матч із хорватами закинув усіх фанів альбіселесте у прірву відчаю. 0:3, з Мессі і без шансів…

До слова, за даними FIFA, Ліонель Мессі за два тайми пробіг 7.6 км і завдав лише одного удару по воротах за увесь матч, заробивши крім того жовту. До порівняння – захисник Маркус Акунья набігав майже 10 км.

Звісно, найбільше негативу і критики на свою адресу почули капітан Ліонель Мессі та тренер Хорхе Сампаолі. І якщо причина кволого виступу Мессі зрозуміла з наступного фото, то у Сампаолі виправдань нема. Саме його після фінального свистка смачно обплювали з трибун всі, хто міг доплюнути. Хтось із фанів кинув пляшку з водою, тому затримуватися біля поля після поразки тренер не став.

“Найбільш сліпий тренер на ЧС Сампаолі посадив на лавку Дібалу, Ді Марію і Рохо, виставивши хлопчину, котрий не має досвіду, у грі в 3-х захисників, що було дуже тупо. І навіть після першого тайму нічого не робив з цим, а потім поміняв Агуеро на Ігуаїна… дуже розумно”

“Виглядає так, ніби зібрався на махач з барменом”,“Ковбой зі стволом”, “Дорогий клоун” – одні з найм’якших характеристик наставника.

“Коли тренер Аргентини має вигляд рестлера-пенсіонера”

“Більш ніж упевнений, що єдиною причиною поразки Аргентини у цьому матчі є одяг Сампаолі”

Ну, і на прес-конференції Сампаолі звинуватив своїх гравців у слабкій віддачі. Мовляв, квола гра Мессі зумовлена тим, що його партнери не відповідають його рівню. На що, приміром, Серхіо Агуеро відповів: “Нехай каже, що хоче”.

Вже з’явилася інформація про те, ніби 7 гравців збірної попросили змістити головного тренера команди, щоб до матчу з Нігерією аргентинців готував його помічник.