Дортмундська Боруссія в матчі 5-го туру поступилась у домашній грі лондонському Тоттенгему. Матч для шершнів розпочався досить вдало. Андрій Ярмоленко був одним із найактивніших гравців у складі господарів. Згодом вже Обамеянг змарнував забійний момент. Українець віддав чудовий черпачок на габонця, але нападник пробив повз ворота.

Наступна дія тандему Ярмоленко – Обамеянг виявилась результативною. Андрій на підступах до штрафного майданчика отримав м’яч від Герреро і в дотик відпасував п’ятою. Габонець вийшов віч-на-віч із Льорісом і на цей раз не схибив. Чим не подарунок для Петера Боша, який в цей день святкував день народження?

Після пропущеного голу Тоттенгем миттєво увімкнув максимальні оберти і дуже не солодко було Боруссії. Ще до перерви гості могли як мінімум зрівнювати рахунок. Роман Бюркі виступив героєм у першому таймі матчу. Швейцарець впорався з ударами Еріксена та Дайєра.

В другому таймі Тоттенгем забив гол практично із роздягальні. На 48-й хвилині Гарі Кейн змістився із правого флангу і, можливо, не дуже сильним, однак точним ударом відправив м’яч у самісінький кут воріт Боруссії. За пів години шпори забили вдруге. Сон з лінії штрафного майданчика потужно пробив у дальню дев’ятку.

Як не дивно, але на два пропущені голи Боруссія практично ніяк не відповіла. Більше того, господарі могли програти із більшою різницею в рахунку. Еріксен та Льоренте втратили свої нагоди для взяття воріт. Фінальний свисток зафіксував перемогу Тоттенгема 2:1. Німці остаточно втратили будь-які шанси на плей-оф Ліги Чемпіонів. Однак залишаються шанси на Лігу Європи.

Зараз Боруссія і АПОЕЛ мають по 2 очки, але за додатковими показниками третя сходинка належить команді Андрія Ярмоленка. Не на такий подарунок у свій день народження сподівався Бош.

Шахтар – Ліон. Атмосфера навколо матчу

Шахтар заключний матч групового етапу Ліги Чемпіонів проводив на домашньому стадіоні київс…