Драма у фіналі Кубка Білорусі. Мілевський і Нойок програли на 120 хвилині матчу

У Білорусі був вечір топ-футболу. БАТЕ та Динамо Брест вирішували між собою, кому ж дістанеться кубок Білорусі.

A post shared by FC Dinamo Brest (@dinamobrest) on May 19, 2020 at 9:52pm PDT

У старті чемпіона Білорусі вийшли одразу двоє українців: Артем Мілевський та Олександр Нойок. Євген Хачеріді залишився у запасі.

Вже на перших хвилинах дуже хотів забити Мілевський. І не просто забити, а забити красиво! Після подачі з правого флангу українець намагався пробити в падінні через себе, але захисник БАТЕ в останній момент встиг перехопити м’яч.

БАТЕ відповів хорошим ударом з дальньої відстані Драгуна — Ігнатович перевів м’яч на кутовий.

Брест намагався більше розхитати оборону суперника через позиційні атаки. Борисовці на це погодилися і більше використовували контратаки. Гравці Динамо давали багато простору суперникам та нерідко губили їх за спинами. Як наслідок — багато вертикальних передач від гравців БАТЕ, які потенційно виглядали дуже небезпечними.

Перший тайм Динамо завершило непоганою атакою. Мілевський класно розвернув суперника перед штрафним майданчиком, віддав на Савицького, який пробив прямо в руки голкіперу.

На початку другого тайму було дуже багато боротьби. Більш-менш цікаву атаку Нойок та Мілевський змогли організувати на 57-й хвилині. Українці вивели на удар Гордейчука, але півзахисник пробив вище воріт. Щоправда, м’яч зачепив ногу захисника БАТЕ.

Відкривати рахунок у матчі мав Міліч. Нападник повинен був замикати простріл з правого флангу, але якимось дивом не влучив у ворота з декількох метрів.

Класний удар продемонстрував Бага. Півзахисник БАТЕ сильно пробив під поперечку з близької відстані, але Ігнатович неймовірним чином перевів м’яч на кутовий.

Суддя міг ставити пенальті на 85 хвилині. Принаймні, цього бажав Мілевський. Українець отримав м’яч спиною до воріт у чужому штрафному майданчику, спробував розвернутися, але відчув руку захисника на власній спині і впав. Арбітр не відреагував, чим викликав хвилю негативних емоцій від Мілевського.

За 90 хвилин визначити володаря Кубка не вдалося.

У першому овертаймі Динамо могло вийти вперед. Шедевром міг відзначитися Савицький, але його удар зі штрафного прийняла на себе стійка.

На 105 хвилині Динамо втратило Мілевського. Українець зазнав травми у боротьбі із гравцем БАТЕ Копитовичем і не зміг продовжити матч. Артем залишав поле, накульгуючи.

Другий овертайм вже був за БАТЕ. Фантастичну можливість забити втратив Віллюмссон. Ісландець протис захисника у воротарському майданчику і намагався пробити в кут воріт Динамо, але влучив лише у пляшку з водою, яка стояла біля стійки.

Здавалося, що все йде до серії післяматчевих пенальті, але усе змінилося на 120 хвилині матчу. Після серії ударів та рикошетів у штрафному майданчику Динамо м’яч потрапив до Волкова, який сильно пробив у лівий від голкіпера кут — 1:0 і кубок Білорусі у БАТЕ!

❌ Кубок уезжает в Борисов. #fcdb1960❌ The Cup goes to Borisov.

Опубліковано ФК Динамо Брест / FC Dynamo Brest Неділя, 24 травня 2020 р.