Драматична розв'язка. Аталанта з Малиновським на останній секунді програє у чвертьфіналі Кубка! ВІДЕО

Після сенсаційної поразки в чемпіонаті від аутсайдера Аталанта у чвертьфіналі Кубка Італії вдома приймала Фіорентину.

Руслан Малиновський на цей поєдинок вийшов у стартовому складі бергамасків.

Матч для Аталанти розпочався жахливо. Уже на стартових хвилинах гри головний арбітр поєдинку після перегляду VAR призначив пенальті у ворота команди із Бергамо. Мартен Де Рон на лінії власного штрафного майданчика наступив на ногу Госалесу. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Пйонтек – 0:1.

У середині першого тайму гарну нагоду подвоїти перевагу гостей мав Гонсалес. Півзахисник Фіорентини з меж штрафного майданчика стріляв у дальній кут воріт Муссо, але голкіпер Аталанти в стрибку відбив на кутовий.

Свій перший по-справжньому небезпечний момент господарі створили на 30-й хвилині. І він завершився голом. Фройлер прорвався по лівому флангу і віддав на Дзаппакосту. Той обробив передачу і другим дотиком завдав потужного пострілу. М’яч від поперечки залетів у сітку воріт – 1:1.

Уже у доданий до першого тайму час Аталанта була близькою, щоби вийти вперед. Дзаппакоста прострілив з лівого флангу до штрафної зони, куди вбігав Бога. Івуарієць пробив у дотик, але м’яч влучив у стійку і вилетів у поле.

По перерві Аталанта таки нарешті повела у рахунку. Бога обіграв двох гравців Фіорентини, проскочив перед третім, увійшов до штрафного майданчика і завдав удару у дальній кут – 2:1.

Але тривала радість гравців Аталанти відносно недовго. На 70-й хвилині зустрічі арбітр (цього разу без допомоги VAR) призначив ще один одинадцятиметровий у ворота Аталанти: Копмайнерс у власному штрафному майданчику зарядив коліном по ребрах Малеху. Як і в першому випадку виконувати пенальті взявся Пйонтек. Утім, цього разу він зміг з позначки переграти Муссо. Голкіпер Аталанти вгадав напрям польоту м’яча і відбив перед собою. На жаль для Аталанти, першим на добиванні опинився саме нападник Фіорентини і забив фактично вже у порожні ворота – 2:2.

На 74-й хвилині зустрічі Джан П’єро Гасперіні прибрав з гри Руслана Малиновського. На момент заміни українець мав середню оцінку серед усіх гравців – 6,9 бала (дані Sofascore).

Оцінка Малиновського у матчі Кубка Італії з ФіорентиноюСкріншот із сайту Sofascore

На 78-й хвилині Дзаппакоста пробачив гостей. Гравець Аталанти з меж штрафного майданчика пробив у поперечку.

Ще за мить Фіорентина залишилася у меншості. Центральний захисник фіалок Кварта сфолив на Муріелі і цілком заслужено отримав другу жовту.

Розв’язка цього поєдинку була дуже драматичною. На другій компенсованій до основного часу хвилині Джимсіті з меж воротарської зони головою не влучив у ворота. М’яч пролетів у лічених сантиметрах поруч зі стійкою. А вже на останніх секундах зустрічі Фіорентина вирвала перемогу. Міленкович отримав м’яч біля штрафного майданчика Аталанти і другим дотиком зарядив у кут воріт Муссо – 2:3.

Фіорентина у меншості вигризає путівку до півфіналу Кубка Італії, де зустрінеться з Ювентусом.