Драматична розв’язка! Динамо вириває перемогу в Олександрії на останніх хвилинах. ВІДЕО

Вистраждана перемога команди Луческу

У центральному матчі 8-го туру чемпіонату України Динамо на НСК Олімпійський зустрічалося з Олександрією, яка цього сезону вже встигла обіграти Зорю та Шахтар. Після поєдинку Ліги чемпіонів із Бенфікою, який завершився з рахунком 0:0, Мірча Луческу зробив декілька змін у стартовому складі. У воротах замість Бойка вийшов Бущан, який вже відновився від травми, у центрі захисту Сироту замінив Шабанов, а Шапаренка змінив Андрієвський.

Варто відзначити, що Шапаренко взагалі не потрапив до заявки киян на матч із Олександрією

Як повідомив журналіст Football Hub Вадим Адаменко, який перед поєдинком поспілкувався з медичним штабом Динамо, у Шапаренка забій правого коліна. Тому він не зміг взяти участь у цій зустрічі. Але вже на наступні матчі гравець має відновитися.

Перший тайм

Уже на третій хвилині зустрічі Динамо могло виходити вперед. Де Пена з лівого флангу прострілював до штрафного майданчика на Циганкова, перед яким залишився лише воротар. Лідер киян одразу в дотик з гострого кута завдав удару по воротах – голкіпер Олександрії Білик відбив на кутовий.

Пізніше Циганков знову змарнував супернагоду забити. Буяльський чудово розвернувся у штрафному майданчику Олександрії і технічно закинув на дальню стійку, куди вривався правий вінгер Динамо. Але Циганков не зміг підлаштуватися під м’яч і з декількох метрів пробив повз ворота.

Господарі продовжили тиснути на ворота Олександрії, тож у середині тайму Білику знову довелося рятувати свою команду. Після серії рикошетів Шкурін отримав м’яч у штрафній зоні Олександрії і, недовго думаючи, пробив із лівої – сейв голкіпера гостей.

Ще один розкішний момент не реалізував наприкінці першого тайму все той же Циганков. Де Пена виконав елегантне закидання до штрафного майданчика на лідера киян, захисник Олександрії Дубра не втримав рівновагу та впав. Капітан Динамо опинився віч-на-віч із голкіпером. Та знову Циганков не зміг переграти Білика.

Олександрія ж у перші 45 хвилин не зуміла створити великих проблем Бущану. Жодного удару у площину воріт від олександрійської команди.

Другий тайм

По перерві Мірча Луческу зробив одну заміну: замість Шкуріна на вістрі атаки вийшов Гармаш і вже на 59-й хвилині це ледь не принесло свої плоди. Гравці Динамо розіграли чудову комбінацію, Циганков відпасував на Гармаша, який відірвався від захисників і з меж штрафного майданчика пробивав по воротах. Але удар у футболіста киян вийшов відверто слабким – голкіпер Олександрії забрав м’яч до рук.

Феєрію нереалізованих супермоментів Циганков продовжив і в другому таймі. На 62-й хвилині Буяльський вивів 15-го номера Динамо на побачення з Біликом, але знову вінгер не зумів переграти воротаря гостей, який парирував удар лідера киян. Утім, Циганков не виключився з моменту, підхопив м’яч, підробив його під ліву і з тринадцяти метрів стріляв у ближню дев’ятку. Вкотре сейв Білика, що проводив цей матч на висоті.

Чим ближче було до кінця поєдинку, тим більше нервували і поспішали гравці Динамо, відкриваючи зони для Олександрії. Так, в одному з моментів нападник гостей Спінеллі пробивав з-за меж штрафного майданчика у кут воріт, але Бущан відбив удар італійця.

Варто відзначити, що Динамо не скидало обертів і з останніх сил йшло вперед. Так, на 81-й хвилині Гармаш потужно стріляв з меж штрафної зони у ближній кут. Білик, який впіймав кураж у цій зустрічі, знову врятував свою команду.

Кульмінація гри на 90+

Усі спроби киян пробити захист Олександрії та Білика закінчувалися провалом, але на останній доданій до основного часу хвилині господарі отримали право на пенальті. Після подачі з кутового Рибалка, який з’явився на заміну, уклав Гармаша на газон, потягнувши за футболку. Головний арбітр зустрічі Кривушкін після перегляду VAR призначив одинадцятиметровий удар. Виконувати пенальті взявся Віктор Циганков, який із позначки розвів м’яч і Білика по різних кутах – 1:0!

Заключний момент зустрічі – вилучення Кірюханцева за конфлікт із Шабановим на 90+12 хвилині. Зрештою, 1:0 – Динамо вириває перемогу в Олександрії на останніх секундах і продовжує лідирувати у чемпіонаті України, маючи 22 пункти.