Домашня сторінка Актуально Друга найгірша оцінка в матчі. Зінченко з Ман Сіт програє Тоттенгему

Друга найгірша оцінка в матчі. Зінченко з Ман Сіт програє Тоттенгему

4 читачів онлайн
1
7,210

Не допомогло і багатомільйонне придбання.

Манчестер Сіті програв у дебютному матчі нового сезону АПЛ. У Лондоні команда Пепа Гвардіоли поступилася Тоттенгему – 0:1. Єдиний м’яч у зустрічі на 55 хвилині забив нападник господарів Сон (форвард класно розхитав захисника і обвідним ударом з лівої поцілив точно у дальній кут воріт Едерсона).

Гвардіола спробував врятувати гру замінами, випустивши Жезуса, Де Брюйне і Зінченка, але спромогтися бодай на нічию гостям не вдалося.

Photo by Shaun Botterill/Getty Images

Українець за 16 хвилин на полі не зумів вразити своєю грою, отримавшу від порталу Whoscored другу найгіршу оцінку в матчі  – 6,1.

Сприяв договірнякам і скаржиться!? Скандальний екстренер УПЛ критикує рівень клубів

Дивна заява від колишнього тренера команд УПЛ …