Дубль, асист та нереалізоване пенальті! Динамівський Мане покуражився за молодіжну команду. ВІДЕО

Самба Діалло став однією з головних осіб матчу чемпіонату юнацьких команд між Динамо та Зорею.

Уже на 7-й хвилині сенегальський вінгер вивів динамівців уперед. Гравець на дальній стійці замкнув простріл від партнера по команді.

Ще за дві хвилини Діалло оформив дубль. Футболіст отримав м'яч на лінії воротарської зони і з такої вбивчої відстані відправив його у сітку – 2:0.

А уже в середині тайму сенегалець записав до свого рахунку ще й асист. Вінгер зробив потужний ривок із власної половини поля, накрутив захисника і прострілив у центр штрафного майданчика, де Констянтин Вівчаренко у дотик переправив м'яч у ворота – 3:0.

На 35-й хвилині Діалло міг оформлювати хет-трик. Але він не зміг переграти голкіпера з одинадцятиметрової позначки.

Сама зустріч завершилася з рахунком 5:1 на користь Динамо U-19. У другому таймі луганці спочатку скоротили відставання. Сміян реалізував пенальті (3:1), але потім гол Яцика теж із позначки (4:1) і Уварова, який фактично вийшов віч-на-віч з голкіпером, встановили підсумковий рахунок у зустрічі.