Дубль Чемпіона Світу веде Україну на Євро

Після перемоги над Естонією і нічиєї зі Словенією Україну у матчі з господарями міні-турніру U-19 Швецією влаштовувала і нічия.

Проте про нічию Сікан та партнери і не думали! Вже на 6 хвилині підопічні Олега Кузнецова відкрили рахунок у матчі. Мудрик подав зі штрафного, Данило Сікан виграв боротьбу у захисників шведської збірної і головою пробив у кут воріт господарів поля – 0:1.

Шведи оговталися в середині першого тайму і вибухнули двома небезпечними моментами. Супершанс втратив Джек Лан. Нападник Ам’єна вийшов віч-на-віч із Трубіним, але пробив повз дальню стійку воріт української команди.

Українців активність господарів насторожила, тому вони оперативно повернули м’яч під свій контроль і під завісу першої половини збільшили свою перевагу. Волошин віддав на Сікана, який на лінії штрафного майданчика хитнув захисника і пробив точно у кут воріт шведів – 0:2.

Фото з сайту ФФУ

Другий тайм розпочався з неприємностей. Провал у центральній зоні подарував Джеку Лану ще один шанс вийти віч-на-віч із Трубіним. З першим ударом шведа український голкіпер впорався, але на добиванні ніхто з партнерів нашого воротаря не підстрахував – 1:2.

Збірна Швеції продовжила атакувати, але на більше, ніж провокація на бійку господарі не спромоглися. Мудрик (кинувся захищати партнера від нахаби-суперника), схоже, отримав вилучення, але, на жаль, цього в трансляції не показали.

Україна перемагає Швецію і з першого місця виходить в еліт-раунд відбору на Євро, що відбудеться навесні 2020 року!