Дубль Федорчука дарує Маріуполю другу перемогу в сезоні

У першому матчі неділі у рамках 8-го туру Олімпік приймав Маріуполь. Маріупольці зараз перебувають у невтішній ситуації – 4 очка за попередні 7 матчів і передостання сходинка турнірної таблиці. Не дивно, що саме гості стартували активніше. І змогли забити швидкий м’яч.

Невдалі дії олімпійців в роботі в лінію сприяли пожежі у штрафному майданчику господарів на 9-тій хвилині гри. Кринський викинувся з воріт на м’яч, а коли зайняв місце у воротах, прилетів постріл Федорчука. Удар Валерія метрів з 25-ти вирішально підправила нога Політила – 0:1.

За мить м’яч після удару головою Фоміна влучив у поперечку. А навісив на Руслана Мишньов, виконавши філігранну рабону. Момент, котрий міг стати шедевром, якби Фомін забив.

Натомість, Олімпік на 25-тій хвилині вирвався в атаку. В ній Яворський зупинив Балашова у штрафному майданчику високо піднятою ногою. Можаровський без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку.

Фото Ірини Козюпи

Балашов, який цього сезону вже не забив пенальті в УПЛ (у ворота Чорноморця у 1 турі), передав право пробити Вакуленку. Захисник Олімпіка вдарив сильно, і хоч Гальчук торкнувся м’яча, але тільки скерував його у стійку, від якої той залетів у ворота – 1:1.

До перерви, та й одразу після неї особливої гостроти у діях команд не було. Спроба Балашова пробити у ближній кут завершилася банальним кутовим. А от Маріуполю в атаці пощастило більше. Кринський знову побіг на перехоплення до Борячука за межі свого штрафного майданчика, але вибив м’яч просто на хід Фоміну. Руслан з такого подарунка миттєво скористався, влучно пробивши у торкання у вже порожні ворота – 1:2.

І поки олімпійці роздумували про фінальний штурм, дубль зробив Федорчук. Валерій відгукнувся на подачу з кутового і без спробиву пробив головою – 1:3.

На цьому гру було фактично закінчено. Маріуполь тримав м’яч, двічі гостро атакував, але рахунок залишився незмінним. 2:1 – є друга перемога Олександра Бабича у сезоні.