Дубль Громова розбиває заряджений Рух. Шедевр нападника Зорі та проблеми з реалізацією у львів’ян

У 20-му турі УПЛ Рух на Арені Львів приймав Зорю

Львівський клуб перед цією зустріччю перебував не у найкращому турнірному становищі. Команда Івана Федика перебувала на останньому місці в чемпіонаті України з 13-ма пунктами. Луганський клуб посідав третю сходинку, маючи у своєму активі 32 бали.

Гості доволі швидко повели у рахунку в цій зустрічі. На 8-й хвилині Громову вдався чудовий удар з-за меж штрафного майданчика. Кабаєв відпасував на нападника Зорі і той в дотик з двадцяти метрів пробив у дев’ятку. Бандура нічого не зумів вдіяти з цим пострілом – 0:1.

Проте Рух зумів зібратися після швидкого пропущеного м’яча і майже одразу створив два моменти біля воріт Зоря. Спочатку небезпечно зі штрафного пробивав Мартинюк, але Васіль упевнено відбив кулаками. А потім розкішну нагоду зрівняти рахунок змарнував Кондраков. Жуніньйо дуже необачно віддав передачу назад, нападник Руха перехопив м’яч і вийшов, фактично, віч-на-віч із Васілем. Але переграти боснійського голкіпера йому не вдалося.

У середині тайму Громов забив вдруге, але арбітр скасував взяття воріт через офсайд у Шахаба, який своїм тілом заблокував шлях захисникові господарів.

Другий тайм

По перерві головний тренер львівського клубу зробив дві заміни. На полі з’явилися Кухаревич, який нещодавно підписав контракт із французьким Труа, та орендований у Шахтаря Борячук.

І вже на старті тайму Кухаревич мав непоганий шанс, щоби зрівняти рахунок. Федорчук з правого флангу подав до штрафного майданчика, нападник Руха виграв позицію у захисника і сильно пробив головою – Васіль впевнено забрав м’яч до рук.

На 60-й хвилині Громов таки оформив дубль. Юрченко п’ятою віддав на Кабаєва, той прорвався лівим флангом, увійшов до штрафного майданчика, підняв голову і скинув під удар Громову. Нападник Зорі в дотик переправив м’яч у сітку воріт – 0:2.

Одразу після цього Громов міг ще раз забивати. Жуніньйо виконав подачу з лівого флангу просто на голову форварда луганців, але той пробив вище воріт.

Рух не збирався так просто здаватися у цій зустрічі і створив ще декілька моментів біля воріт Васіля. Кухаревич обійшов декількох захисників, змістився з лівого флангу і пробив у ближній кут – воротар Зорі зумів забрати м’яч до рук. Згодом нападник Руха мав ще одну можливість. Федорчук прострілив з правого флангу до штрафного майданчика, Кухаревич випередив захисника та голкіпера Зорі і пробив головою, але не влучив у площину воріт.

Наприкінці зустрічі Зоря залишилася у меншості. Іванісеня отримав другу жовту картку за розмови і пішов відпочивати ще до фінального свистка. Однак скористатися цією перевагою Рух не встиг – 0:2.