Дубль у ворота чемпіона: Рибалка феєрить у Туреччині

Українець Сергій Рибалка відзначився дублем у ворота Галатасарая в останньому турі чемпіонату Туреччини.

Сівасспор в останньому матчі турецької Суперліги приймав вдома Галатасарай, який у попередньому турі здобув чемпіонство.

Початок поєдинку для команди українця склався не найкраще: до 35-ї хвилини господарі програвали 0:2. Та на 42-й Рибалка скоротив відставання, вдало зігравши на добиванні після того, як головою пробивав його партнер по команді.

За декілька хвилин Арслан забив другий м’яч Сівасспора у цій зустрічі.

Рибалка вивів вперед свою команду на 77-й хвилині. Сергій класно відкрився у штрафному майданчику суперників, а його партнер по команді вчасно віддав розрізну передачу. Українець в один дотик пробив під ліву стійку.

Наприкінці тайму команди обмінялися забитими м’ячами і встановили остаточний рахунок — 4:3. Ця перемога дозволила Сівасспору зайняти 11-те місце у турнірній таблиці, якраз між Різеспором Миколи Морозюка та Кайсеріспором Артема Кравця і Олександра Кучера (але в Кайсеріспора є ще матч в запасі).

Сергій Рибалка у цьому сезоні забив 4 м’ячі за Сівасспор та віддав 3 результативні передачі.