Два ексдинамівці взяли участь у турецькому розгромі у Стамбулі. ВІДЕО

Стамбульський Бешикташ святкував перемогу у 29 турі місцевої Суперліги

У домашньому матчі з Коньяспором проблем у Чорних Орлів не було. На 15-тій хвилині колишня зірка київського Динамо Джермейн Ленс заробив вилучення на собі – нідерландцю ледь не відірвав стопу Хаджіахметович.

Тож у більшості господарі зробили комфортну перевагу у два голи ще до перерви. Спершу Їлмаз змістився з лівого флангу до центру і пострілом у дальню дев’ятку забив перший м’яч. Сталося це на 40-ій хвилині.

А під свисток на перерву відзначився Діабі. Малійський нападник вдячно не змарнував класний пас п’ятою від того ж Їлмаза – 2:0.

Довершив побиття гостей Джермейн Ленс на старті другого тайму. Форвард вибіг віч-на-віч і, перекинувши голкіпера, дозволив Їлмазу записати на себе другий асист у матчі.

Підсумкові 3:0 стали другою поспіль перемогою Бешикташа. Команда Ленса і Віди продовжує гонитву за єврокубками, адже піднятися з 5-тої сходинки ця перемога змоги не дала. Останній з квартету лідерів, Галатасарай, попереду на один бал і свій матч 29 туру ще не зіграв.