Два пенальті, два вилучення і два голи. Пригоди Зорі у матчі з Колосом

У цьому матчі результат міг би бути зовсім інакшим.

Зоря і Колос підійшли до очного протистояння з втратами. Ковалівці надовго втратили одного з своїх найяскравіших футболістів – Дениса Костишина, який вибув мінімум на півроку з травмою коліна. У луганців проблеми більш короткочасні – перебір жовтих карток в Абу Ханни і Тимчика.

Зустріч розпочалася з розвідки, яка завершилася супершансом гостей з Київщини. На 18  хвилині Ільїн прорвався правим флангом і прострілив – м’яч після рикошету від Чеберка влучив у Шевченко і відлетів на Задою. Півзахисник Колоса з декількох метрів поцілив у голкіпера луганців, а добивання від Оріховського завершилося ударом вище воріт.

Підопічних Скрипника такий момент насторожив і господарі поля одразу ж відвели гру від своїх воріт. Спочатку відвели, а потім і забили! На 30 хвилині класним пасмо віч-на-віч з волинцем Русина вивів Юрченко.

Фото ФК Зоря Луганськ

Нападник у боротьбі з Гавришем впав, а арбітр зустрічі Юрій Іванов вгледів порушення правил і вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті пробив Юрченко – ідеальний удар в кут, в який Волинець стрибав, але не дотягнувся до м’яча.

Другий тайм розпочався дуже бурхливо. Як і в першій половині спочатку небезпеку створили ковалівці. Непогана комбінація гостей завершилася класним пасмо на Лисенка, якого в останній момент від м’яча відтер Каменюка.

Ще більше емоції закипіли на 55 хвилині. Намагався почути логіку і аргументи Руслан Костишин від рефері, який за фол в центрі поля показав Гавришу другу жовту картку у матчі – вилучення у Колоса.

Поки Зоря вигадувала, як буде збільшувати свою перевагу, бивши з далеку по воротах Волинця, Колос заробив пенальті. Зозулю у власному штрафному майданчику збив Чеберко? і арбітр резонно вказав на одинадцять метрів. Пенальті у гостей взявся виконувати Волков, який у другому таймі змінив Ільїна. Удар у півзахисника не вийшов, але це не зменшує заслугу Шевченка, який намертво забрав м’яч!

Наприкінці зустрічі на полі з’явився Будківський, який ледь не першим своїм дотиком міг подвоїти перевагу господарів. Михайличенко класно подав з флангу і ніким не прикритий Будківський головою пробив з 7 метрів повз ворота.

Підсумковий рахунок встановив у компенсований до другого тайму час Кочергін. Лєднєв отримав м’яч у штрафному майданчику, оцінив ситуацію і віддав під удар Кочергіну, який поцілив просто в кут воріт Волинця – 2:0!

Зоря в непростому матчі здобуває три очки і продовжує боротьбу за другу позицію у чемпіонаті.