Два Чемпіони Світу у складі збірної України U-20 отримали нові команди. За інформацією tsn.ua, Владислав Супряга та Сергій Булеца проведуть наступний сезон у Дніпрі-1 на правах оренди.

Головний тренер новачка УПЛ Дмитро Михайленко підтвердив підписання Чемпіонів Світу та поділився своїми враженнями від виступу збірної України U-20 у Польщі.

Результат, звісно, тріумфальний. Ніхто не очікував такого успіху, це велика сенсація. Збірна України точно не була фаворитом. Щодо мене, то я сподівався, що збірна України вийде з групи, але такий успіх – це велика несподіванка. 

Щодо якихось європейських перспектив, то, мені здається, про це говорити зарано. Не так багато хлопців, окрім Луніна, грають на дорослому рівні, хоча б в чемпіонаті України. Треба зарекомендувати себе тут, спробувати стати стабільним гравцем основного складу. Окрім Луніна, який уже є сформованим гравцем гарного рівня, великі перспективи у Попова, Цитаїшвілі, Булеци та Супряги.

Щодо Дніпра-1, то у нас є домовленість повернути Влада Супрягу, так само як і Сергія Булецу, в оренду на один сезон. Досягнута домовленість із самими хлопцями та керівництвом динамівського клубу, тому це взаємовигідна співпраця, яка принесе користь, передусім, хлопцям, а також команді Дніпро-1.

Читайте також: Сенсація! Відкриття Динамо може перейти у ТОП-клуб Європи.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Неземний Петряк! Українець робить перший хет-трик у кар’єрі. ВІДЕО

Ексгравець Зорі розриває суперників в Угорщині …