Два вилучення і багато моментів. Зоря у напруженому поєдинку втрачає очки з Ворсклою. ВІДЕО

Зоря не перемагає 4-й матч поспіль

Після поразки у Лізі Європи від АЕКа з рахунком 1:4 на підопічних Віктора Скрипника чекав матч чемпіонату з Ворсклою, яка доволі непогано стартувала і до цього поєдинку перебувала на 4-му місці, маючи 15 балів.

Ворскла енергійно розпочала зустріч

Гості намагалися високо пресингувати та створювати небезпечні моменти біля воріт Микити Шевченка. Гарну нагоду забити мав Яворський після удачі з кутового. Захисник Ворскли виграв позицію у Руфаті і з декількох метрів сильно пробив головою, але просто по центру воріт.

Непоганий момент полтавці мали у середині тайму. Кане на лівому фланзі накрутив Іванісеню і виконав подачу до штрафного майданчика на Степанюка. Але гравцеві гостей не вистачило трохи влучності. М’яч після удару головою пройшов у сантиметрах біля стійки.

Під кінець тайму Зоря активізувалася

На 36-й хвилині гри господарі побігли в дуже перспективну контратаку (чотири в два), яка закінчилася подачею Юрченка на дальню стійку на Гладкого. Та нападник луганців із гострого кута практично не мав ніяких шансів влучити у ворота.

Згодом чудовий момент був у Фаворова. Оборонець Зорі з лінії штрафної зони потужно пробив точнісінько у кут воріт, але Різник в ефектному стрибку перевів м’яч на кутовий.

Старт другої половини зустрічі був повністю за господарями

Луганська команда створила два розкішні моменти. Спочатку Юрченко з-за меж штрафного майданчика технічно пробив по воротах – м’яч влучив у поперечку і вилетів у поле.

Згодом чудову нагоду забити змарнував Гладкий. Фаворов із правого флангу прострілив уздовж воріт на нападника Зорі, але форвард не влучив у, фактично, порожні ворота.

Два вилучення

На 59-й хвилині підопічні Скрипника залишилися в меншості: Хомченовський сфолив перед штрафним майданчиком на Кане. Захисник господарів ногою влучив у коліно легіонеру Ворскли. Спочатку оборонець луганців отримав гірчичника, але після перегляду VAR головний арбітр матчу Арановський змінив своє рішення: скасував жовтку картку і показав червону.

Та недовго Ворскла грала в більшості. На 69-й хвилині Ребенок сфолив на Руфаті, за що отримав другу жовту картку. Примітно, що нападник з’явився на полі лише на 46-й хвилині матчу і надовго в грі він не затримався.

В кінці поєдинку Ворскла спробувала піти у фінальну навалу, але невдало – 0:0.

Після цього матчу полтавці набирають 16 очок і виходять на третю сходинку, випереджаючи Десну за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів. Зоря дев’ята з доробком в 11 балів.