Дві хвилини — два забиті м’ячі. Ліверпуль здолав Челсі

Рімейк — саме так можна назвати 34-й тур АПЛ, у якому Ліверпуль приймав Челсі. Рівно 5 років тому Мерсисайдці боролися із Ман Сіті за чемпіонство, рівно 5 років тому Сіті виграв у Кристал Пелас і рівно 5 років тому легендарно послизнувся Джеррард, залишивши Ліверпуль без перемоги і трофея.

Манчестер Сіті виграв свій матч проти Кристал Пелас, тому Ліверпуль не мав іншого виходу — треба було перемагати Челсі.

Бажання для цього у підопічних Клоппа було величезним. Шалений пресинг та швидкі атаки — саме те, що так звик робити Ліверпуль не давало результату у першому таймі. Салах, Мане, Кейта та Фірміно дуже активно діяли на половині поля Аристократів, але до надзвичайної небезпеки справа не доходила. Згадати можна хіба що удар Мане майже з одинадцятиметрової позначки. Салах прострілив зі свого флангу у центр на сенегальця, який пробива у дотик, але м’яч розминувся зі стійкою.

А що ж Челсі у першому таймі? Підопічні Саррі сподівалися на контратаки, основною бойовою одиницею яких повинен був стати Азар. Бельгієць декілька разів непогано відклеювався від захисників, але до хорошого прицільного удару справа не доходила. Таку ж проблему мав і Вілліан, який в одному з епізодів класно обійшов на швидкості двох гравців Ліверпуля, змістився в центр, але пробив невлучно. Ще в першій половині Саррі був змушений замінити через травму Рюдігера та випустити Крістенсена.

Другий тайм ліверпульці розпочали ідеально. Перша ж серйозна атака завершилася голом Мане. Хендерсон видряпав м’яч у штрафному майданчику Челсі та виконав навіс на Мане. Сенегалець метрів з 4-х головою замкнув передачу — без шансів на порятунок для Кепи. 1:0 для Ліверпуля.

Вже за 2 хвилини Салах зробив щось неймовірне. На своєму фланзі єгиптянин хитнув Емерсона, змістився в центр і завдав дального удару метрів з 25-ти. М’яч за шаленою траекторією влетів у дальній кут воріт Кепи — 2:0.

Азар дуже швидко міг скоротити відставання, але його удар прийняла на себе стійка після чудового прориву у центрі штрафного майдачника. Пізніше бельгієць мав ще один шанс при майже ідентичній ситуації, але цього разу пробив по центру. Аліссон вдало обрав позицію і врятував свою команду.

Під кінець поєдинку Ліверпуль діяв дуже організовано в обороні, а в атаку вибігав вже не такими великими силами. Підопічні Саррі не створили майже нічого біля воріт Аліссона. не допоміг навіть вихід улюбленця тренера — Гонсало Ігуаїна.

Челсі так і не зміг забити у цій зустрічі. Ліверпуль здобув дуже важливу перемогу, завдяки якій Мерсисайдці вийшли на перше місце у турнірній таблиці. Але у Манчестер Сіті є ще гра в запасі.