Дика СЕНСАЦІЯ! Середняк Бундесліги громить Баварію. ВІДЕО

Такого точно ніхто не очікував.

У 22-му турі Бундесліги Баварія сенсаційно поступилася Бохуму. Поєдинок для мюнхенців розпочався доволі вдало. Перша атака гостей на 9-й хвилині зустрічі завершилася голом. Левандовський замкнув комбінацію гравців Баварії – 0:1. Але раділи підопічні Юліана Нагельсманна не дуже довго. Уже на 14-й хвилині господарі розігнали швидку атаку і Антві-Аджей з меж штрафного майданчика пробив у кут воріт – 1:1.

Кінець першого тайму став справжнім шоком не лише для Баварії, а й для головного тренера Бохума Томаса Райса, який не очікував, що його гравці заб'ють тричі за 6 хвилин!

Спочатку арбітр призначив пенальті у ворота Баварії: м'яч влучив у руку Дайо Упамекано і арбітр без зайвих роздумів вказав на позначку. Його рішення потім підтримав і VAR. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Локадія – 2:1.

Потім правий захисник Бохума Гамбоа чудово обігрався у стіночку з партнером на правому фланзі, увійшов до штрафного майданчика і вколотив м'яч у дальній кут воріт – 3:1.

А ще за декілька хвилин Гольтманн розкішним дальнім ударом закрутив у дальню дев'ятку. Свен Ульрайх, який в цьому матчі заміняв травмованого Ноєра, нічого не змів зробити з цим ударом – 4:1.

У другому таймі Баварія спробувала влаштувати навалу на ворота Бохума і навіть зуміла забити на 75-й хвилині. Левандовський після серії рикошетів у штрафному майданчику Бохума з близької відстані сильно злету пробив у кут воріт – 4:2.

На 86-й хвилині Левандовський був дуже близький, щоби відзначитися зі штрафного, але влучив у поперечку. Тож, сенсаційні 4:2 від команди, яку в першому колі Баварія розгромила 7:0.