Дика СЕНСАЦІЯ. Шахтар програє аутсайдеру УПЛ

Сенсаційний результат для гірників

Донецький Шахтар сенсаційно поступився Львову на ОСК Металіст із рахунком 2:3. Львів, який у цьому поєдинку був номінальним господарем, забив першим. На 24-й хвилині Альваро відгукнувся на прострільну передачу Шини з флангу – 1:0. Гірники зрівняли рахунок зусиллями Манора Соломона, який наважився на обвідний удар з-за меж штрафного – 1:1.

На старті другого тайму Львів знову вийшов уперед – Назарій Нич протягнув м’яч після обрізки Додо, хитнув Вітао та пробив повз Трубіна. Так рахунок став 2:1. Шахтар знову зрівняв рахунок зусиллями Соломона – ізраїльтянин у штрафному майданчику протягнув м’яч та пробив у ближній кут воріт – 2:2. Переможний м’яч у зустрічі забив Шина – після того, як арбітр призначив пенальті за фол Трубіна у штрафному. Наприкінці матчу Шахтар активно тиснув на ворота суперника, але Львів гідно відповідав своїми контратаками. Проте, голів більше не було – 3:2 на користь Львова.

Таким чином, київське Динамо після перемоги у паралельному матчі, відривається від Шахтаря на 7 очок у боротьбі за чемпіонство УПЛ.