Дика сенсація в Севільї. Іспанія не змогла протиснути Швецію!

Після несподіваної перемоги словаків над поляками стосунки у групі Е з’ясовували молода іспанська команда і найстарша на Євро збірна Швеції.

У збірній Іспанії з’явився рекордсмен – Педрі оновив історичний список наймолодших гравців команди на Євро. Атакувальний хавбек Барселони вийшов на поле у Севільї у віці 18 років, 6 місяців і 20 днів. Утім, перша загроза воротам шведів надійшла не від Педрі, а від Дані Ольмо. Атакувальний півзахисник Лейпцига пробивав головою з відскоком у нижній правий від себе кут, але Робін Ольсен потягнув дуже складний м’яч! Забігаючи наперед, скажемо, що Ольмо змарнував і останній шанс до перерви – теж через реакцію воротаря суперників.

Іспанці очікувано взяли м’яч під контроль і годували шведів крихтами зі свого столу. Але з 84 відсотків володіння підопічні Луїса Енріке голів до перерви не витисли. Моменти хоч і виникали, однак повільно та натужно. Коке спочатку пробив повз дальню стійку, а згодом у перспективній ситуації зіграв у торкання і запустив м’яч високо над воротами суперників. Якщо іспанцям не вдавалося створити нагоду, допомагали самі шведи. Так на 38-ій хвилині Маркус Даніельсен обрізався майже у своєму штрафному і вивів Альваро Морату віч-на-віч з Ольсеном. Форвард викручував під дальню стійку, але теж не влучив у площину.

І тут нізвідки виник супермомент у збірної Швеції! 21-річний форвард Реала Сосьєдад Александер Ісак пробив повз Унаї Сімона – Маркус Льоренте майже з лінії виніс м’яч у стійку, а вже звідти він зрикошетив у руки Сімону – 0:0.

Другий тайм

На старті тайму картина не помінялася. Іспанці володіли м’ячем, але найнебезпечнішу нагоду мали… шведи. На 61-ій хвилині Ісак взяв гру на себе, по-каталонськи розібрався на “носовій хустинці” у штрафному іспанців і віддав на дальню стійку під удар Бергу. 34-річний Маркус виконав дерево, не влучивши у ворота з двох метрів!

У заключні 10 хвилин шведи спробували відвести м’яч подалі від своїх воріт, підставлялися, тягли час. На 90-тій хвилині Ольсен знову зафеєрив, відбивши спробу Морено головою! 6 доданих арбітром хвилин засвідчили: якщо не наївся – не налижешся.

0:0 – перша нульова нічия на турнірі, яку собі в актив сміливо заносять шведи! Нагадуємо – Словаччина лідер групи після першого туру.

Читайте також: Із Північною Македонією він не зіграє! Шевченко втрачає важливого гравця і Фантастичний гол з центра поля! Шедевральний Шик приносить перемогу Чехії над Шотландією