Динамівська битва. Київ ударами Клейтона, Лєднєва і Хондака знищує гостей з Бухареста. ВІДЕО

Українці показали силу!

Київське Динамо скористалося паузою на матчі збірних, щоби провести товариський поєдинок із бухарестським Динамо. Ініціатором зустрічі став Мірча Луческу, який захотів допомогти своїй колишній команді, яка переживає непрості часі (румунський клуб має фінансові проблеми).

Тренер господарів дав шанс показати себе гравцям, які не так часто виходять (окрім Кенджори, Буяльського і Де Пени) на поле у цьому сезоні.

У першому таймі своїми шансами скористалися Клейтон і Лєднєв. На 22 хвилині рахунок у зустрічі відкрив бразильський легіонер киян. Де Пена вивів Дениса Гармаша віч-на-віч з Митровичем, український півзахисник свого суперника обіграв і відпасував на дальню стійку вже порожних воріт бухарестської команди, де ніким не прикритий Клейтон переправив м’яч у сітку – 1:0.

Домінацію команди Луческу перед перервою закріпив зміною рахунку Лєднєв. Тимчик на швидкості пройшов декількох суперників і віддав під удар іншому ексгравцю Зорі, який з 15 метрів пробив невідпорно – 2:0.

Після перерви на полі у складі господарів з’явилися молоді таланти: Владислав Ванат, Вікентій Волошин і Назарій Волошин.

Вікентій Волошин міг стати співавтором шедевра на 65 хвилині. Молодий півзахисник киян подав з кутового прямо на ногу Андрієвському, який наважився повторити подвиг Сидорчука в матчі із Зорею. Удар українського футболіста голкіпер румунів Мітрович у красивому стрибку потягнув!

Ще раз Мітрович врятував свою команду на 90 хвилині. Назарій Волошин вийшов на побачення з голкіпером румунської команди, але вирішив не обігрувати, а пробити одразу у дальній кут – суперник свою команду врятував.

Проте від розгрому гості з Бухареста не втекли. Назарій Волошин подав з кутового, а Данил Хондак, перестрибнувши всіх, пробив точно у дальній кут воріт румунів – 3:0!

Українці легко перемагають, а Мірча Луческу знову переглянув найближчий резерв!