Удар в дев'ятку. Шалений гол форварда киян дарує перемогу в матчі двох Динамо. ВІДЕО

Мірча Луческу вирішив здивувати свого опонента з грузинського Динамо, випустивши на фланзі атаки киян Владислава Кулача:

Найпомітнішим в атакувальних діях українського колективу був Вітіньйо. Бразилець після скидання Шкуріна міг забити свій черговий м'яч на зборах, але не влучив. Утім, саме Кулачу вдалося забити єдиний у першому таймі м'яч. На 21 хвилині ексгравець Ворскли після передачі Буяльського пробив точно у дальній верхній кут воріт Кереселідзе – 1:0!

Після перерви міг подвоїти перевагу киян Ванат. Юний форвард команди Луческу обіграв захисника і з меж штрафного майданчика пробивав по воротах клубу з Тбілісі. Сейв ногою від голкіпера номінальних гостей.

Небезпечно пробивав зі штрафного Віктор Циганков. Вінгер збірної України наважився на прямий удар здалеку. Грузинський воротар знову врятував свою команду.

На останніх хвилинах номінальні гості могли зрівняти рахунок. Затяжна атака грузинів завершилася ударом Левана Харабадзе. М'яч після рикошету від Забарного пролетів поруч зі стійкою воріт Моргуна.

Кияни втримали переможний результат, але Мірча Луческу навряд чи залишився задоволений якістю гри.