Динамівське дербі. Лідерство Мілевського дуже допомагає Бресту

Центральний матч 8 туру Чемпіонату Білорусі пройшов у Бресті.

Після перемоги на Белшиною Мілевський і партнери дуже хотіли продовжити вдалу серію у матчі з мінським Динамо. Саме команда ексгравця Динамо київського з перших хвилин заволоділа ініціативою і вже на 5 хвилині господарям вдалося відкрити рахунок у зустрічі. Нойок подав у воротарський майданчик на Мілевського, якого в останній момент випередив Бручич, зрізавши м’яч у власні ворота – 1:0.

На 23 хвилині мав подвоювати перевагу Бреста Лаптєв, але з декількох метрів форвард пробив повз порожній кут воріт Руденка – неймовірний змарнований шанс, який своєму нападнику створив Мілевський.

Розплата прийшла миттєво. Менш ніж за хвилину Даніло скористався позиційною помилкою Кікі і, вийшовши віч-на-віч з Ігнатовичем, зрівняв рахунок – 1:1.

Другий тайм розпочався з реабілітації Лаптєва. Юзепчук подав з флангу, а кремезний нападник ударом головою випередив голкіпера мінського Динамо. Руденок явно помилився у грі на виході – 2:1.

Необхідний результат заспокоїв господарів, на що мінчани ніяк не могли відповісти. Команда Кучука намагалася атакувати, але забити команді, де обороняється навіть Мілевський, дуже складно.

На 83 хвилині непоганий момент мав Дінга, але удар захисника з меж штрафного майданчика вийшов кволим.

Брест вистояв і нарешті повернувся у верхню половину таблиці. До лідера чемпіонату БАТЕ лише 3 очки.