Домашня сторінка Актуально Динамо: Андрієвський влаштовує, бразильцям заважає лише мовний бар’єр

Динамо: Андрієвський влаштовує, бразильцям заважає лише мовний бар’єр

3 читачів онлайн
0
2,231

Напередодні матчу за Суперкубок проти Шахтаря Динамо презентувало своїх новачків.

Головний тренер столичного клубу Олександр Хацкевич першим узяв слово і сказав про кожного із новобранців киян:

Олександр Андрієвський

Андрієвський останній рік провів на хорошому рівні, мав досвід виступів на європейській арені та стабільно грав у чемпіонаті. Він зараз мене повністю влаштовує як тренера, своєю роботою. Я знайомий з ним давно, ще по своїй роботі з дублем Динамо. І дуже радий, що він своєю роботою доводить, що гідний грати за Динамо Київ.

Че Че

Ми стежили за Че Че. Нам був потрібен футболіст в центральну зону, який володіє першим пасом. Че Че гарно грає з обох ніг і дуже добре бачить поле. Десь заважає мовний бар’єр, але він хлопець комунікабельний і швидко вчиться нових слів. Звичайно, потрібен буде час на адаптацію, тому не треба робити висновків по перших матчах. Довіра і тільки довіра. Новий чемпіонат – новий виклик. Тільки з підтримкою буде прогрес і результат в тих цілях, які ставляться перед нашою командою.

Сідклей

Він приєднався до нас на останньому зборі, тому нам ще треба більше познайомитися. Дуже подобається його гра в атаку. Він достатньо добре відпрацьовує в обороні. Треба підтягнути його функціонально та пояснити наші акценти при грі в обороні, а те, що він чудово грає в атаку, ви і самі побачите.

Фото FootballHub

Поділилися своїми очікуваннями від сезону і самі новачки.

Олександр Андрієвський:

Хотів би подякувати тренерському штабу за довіру і хочу виправдати покладені надії. Дуже радий перебувати в такому великому клубі, як Динамо, і розумію, які завдання стоять перед нами. Віддаватиму на їхнє виконання всі сили. Я не боюся конкуренції на своїй позиції. Мій досвід виступів на міжнародній арені, сподіваюся, стане мені у пригоді.

Че Че

Добрий день (сміється). Я дуже радий бути в цій команді і захищати кольори клубу. Я думаю, що найближчим часом адаптуюся в колективі і зможу показати всі свої сильні сторони, про які говорив тренер, та допоможу команді завоювати найвищі нагороди.

Фото FootballHub

Сідклей

Добрий день. Я дуже радий. Знаю історію клубу, знаю дуже багатьох футболістів, які грали в Динамо. Надіюся, що моя адаптація пройде якнайшвидше, і я зможу показати притаманний мені футбол.

Про готовність до суворої української зими:

Сідклей: Я не стикався з такими умовами, які тут можуть бути, але думаю, що і до цього адаптуюся.

Че Че: Хлопці, що грали в Динамо, нам про це розповідали, але думаю, що з часом ми до цього звикнемо.

Де найзручніше грати Сідклею (захисник, півзахисник, вінгер)?

Сідклей: Для мене позиція лівого захисника найзручніша.

З ким подружилися легіонери?

Че Че: Я за характером позитивна людина. Є проблема з мовою, але певні зв’язки вже налагодилися в спілкуванні з Шапаренком, Гармашем, Шабановим. Мову ще вивчати не почав, але багато слів вже знаю (сміється).

Хацкевич про Суперкубок:

Цього року ми цілеспрямовано готувалися до першого матчу сезону. Торік ми набирали форму через матчі, а цього разу вже акцентовано готувалися до стартових зустрічей.

Хацкевич про підсилення Шахтаря:

Чи підсилився Шахтар, чи ні? Подивимося по ходу сезону.

Хацкевич щодо майбутнього Піварича:

На кожній позиції має бути по 2 хороші гравці. Приїхав би до нас чемпіон світу, і як його на трансфер виставити?.. На сьогоднішній день Піварич – віце-чемпіон світу. Він зараз відпочиває після фіналу Чемпіонату світу, а потім повернеться до команди і приноситиме їй максимум користі.

Тренер Динамо про ситуацію з Вукоєвичем та Відою:

Вікоєвич продовжує працювати в Динамо у селекційному відділі. Щодо слів “Слава Україні!”, то можна було сказати “Вперед Беларусь” чи “Viva Spain” – тут нічого страшного немає. В діях Вукоєвича та Віди нічого кримінального не бачу, навпаки, я в цій ситуації на боці хлопців.

Про можливий трансфер Кадара в Зеніт:

Поки трансферне вікно відкрите, то все може бути. Але на цей момент довкола цієї теми є тільки розмови. На сьогоднішній день ніяких конкретних пропозицій по Тамашу Кадару у клубі немає.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Малиновський залишає Генк. Хто є головним претендентом на українця?

Руслан Малиновський влітку точно покине бельгійський Генк. …