Динамо – Арсенал. Шоу Гармаша і Сідіклея

Після розгрому в Лондоні від Челсі Динамо мало б провести ротацію складу в матчі проти аутсайдера чемпіонату київського Арсеналу. Після дискваліфікацій до складу мав би повернутися Вербич. Але словенець, який був у Англії разом із партнерами заради підтримки командного духу, примудрився застудитися за неприємної вітряної лондонської погоди. Підхопив ангіну і тепер ризикує пропустити навіть матч-відповідь. Зате повернувся до складу Кадар, Бурда, натомість перейшов на місце правого захисника (Кенджорі дали відпочити).

А нападником Олександр Хацкевич поставив Гармаша. Як не дивно, Денис розпочав дуже активно і ефективно. Двічі він пресингував і змушував комічно помилятися воротаря Арсенала Підківку. І саме Гармаш забив першим (до того, непоганий момент для удару головою після стандарту мав хіба Бурда). Денис відгукнувся на подачу зі штрафного від Циганкова і вистрибнув вище за всіх. 1:0.

ФОТО ФК Динамо

Хто тепер скаже, що Гармаш – не форвард? Може це і є рішення кадровим проблемам Динамо (читайте також про бажання Брауна Ідейє повернутися до Динамо). Ще одна потужна атака киян: Сідіклей елегантно пропустив м’яч, Миколенко зробив чудовий забіг флангом і прострілив – саме Гармаш був першим на м’ячі. Не влучив у ворота, буває! Але ж саме так має грати справжній нападник!

А другий м’яч забив Сідіклей. Як же класно зіграв бразилець. Можливо саме його вигадки не вистачало в матчі з Челсі з перших хвилин?! Знову активний Миколенко після довгої атаки Динамо віддав передачу з флангу. Сідіклею було нелегко, на його спині сиділи захисники, але він замів дуже елегантно доправити м’яч у ворота п’ятою. Футбольна краса!

І той же Сідіклей взяв участь в третій гольовій атаці Динамо. Пофінтив, перевів з лівого флангу на правий – на Шапаренка. Пас на Гармаша – удар і гол! Дубль нового нападника Динамо. І це вже 3:0!

І це ще не все! Динамо забило у першому таймі вчетверте. Знову Сідіклей! Шепелєв віддав чудову розрізну передачу – Сідіклей увірвався в штрафний майданчик, і його прости зніс Підківка. Безсумнівний пенальті, який чітко реалізував Циганков. 4:0 – вже в першому таймі.

Після перерви замість Шепелєва вийшов Андрієвський. І одразу мав момент. Вчасно опинився на підхопленні після чергового ляпу Підківки. Але не забив.

Шапаренко бив головою після подачі Сідіклея. Чудовий шанс забити. Але – вище воріт!

Що ж, один бразилець Динамо (Сідіклей) дуже добре себе проявив. Але інші на поле так і не вийшли. І Буено, і Че Че залишилися в запасі. Натомість вийшли Смирний і Алібеков (замість Циганкова і Шапаренка).

А гра трохи заспокоїлася. Арсенал так особливих моментів і не створив. У Динамо були перспективні штрафні. З двома ударами Андрієвського впорався Підківка.

4:0 – у другому таймі голів не було. Динамо вистачило і чотирьох. Дуже впевнена перемога – тепер слід показати, що і з Челсі Динамо може ГРАТИ у футбол.