Динамо – БАТЕ: Ні гри, ні результату

Цього разу погрому не було.

Динамо виграло перший тайм у БАТЕ з рахунком 1:0, але найкращим гравцем киян був Бущан. Український голкіпер двічі врятував свою команду у першій половині зустрічі. Вже на 3 хвилині Бущан потягнув м’яч після небезпечного удару від Вілюмссона, а за 20 хвилин воротар нівелював загрозу після виходу Нехайчика віч-на-віч.

У підопічних Михайличенка крім проблем у захисті (Дубаїч і Філіпов свої нагоди теж змарнували) мало що виходило в атаці. Намагався загострювати Вербич. І саме словенець став автором єдиного гола у першій сорокап’ятихвилинці. Русин з Шапаренком і Кенджорою запресингували захисника БАТЕ, м’яч опинився у “десятки” українців, який віддав на ривок поляку. Томаш прострілив – Вербич з меж штрафного майданчика в падінні переправив м’яч у сітку воріт – 1:0.

У другій половині небезпечні моменти перетворилися на рідкісне явище. Єдина світла пляма у грі киян – Міккель Дуелунд. Данець змінив Шапаренка і одразу показав себе з кращого боку. Атакувальний півзахисник двічі класно пробивав здалеку – голкіпер БАТЕ Чичкан рятував свою команду.

Білоруси за помилки у цьому матчі все-таки покарали Динамо. Сидорчук вкотре помилився, футболісти БАТЕ розігнали контратаку, яку фолом у своєму штрафному майданчику зупинив Шепелєв. Пенальті реалізував Драгун – 1:1.

Могла команда Михайличенка втратити і нічию у цьому матчі. Скавиш виходив під кутом на ворота Бущана, але його удар з меж штрафного майданчика виявився неточним. Тож, 1:1, Динамо втрачає перемогу у поєдинку з віцечемпіоном Білорусі.