Динамо — Ботошані. Нова позиція Гармаша та конкурент Циганкова

Перший матч на австрійському зборі київське Динамо проводило проти Ботошані. Ця команда представляє румунську Лігу 1.

Олександр Хацкевич у стартовий склад одразу поставив двох новачків київського клубу: ганець Кадірі грав у центрі оборони, а Караваєв зайняв звичне місце Циганкова на правому фланзі півзахисту.

В першому таймі у динамівців найбільш активним був фланг Миколенка та Де Пени. Молодий захисник киян багато працював на атаку, звільняючи зони для вривань уругвайця у штрафний майданчик.

В обороні хороше враження залишав новачок Кадірі, який непогано грав на випередження, впевнено працював із м’ячем та нав’язував боротьбу атакувальним гравцям Ботошані.

Відкривати рахунок міг Караваєв, який перед штрафним майданчиком Ботошані вміло обробив м’яч, підправив під ліву і досить сильно пробив у лівий верхній кут голкіпера румунів — українцеві трохи не вистачило влучності.

Динамівці контролювали хід поєдинку, але на 44-й хвилині припустилися результативної помилки. Правий півзахисник Ботошані запресингував Миколенка біля кутового прапорця, захисник відпасував на Кадара, який трохи не зручно відав у центр на Андрієвського. Олександра змусили помилитися у передачі на Сидорчука. Нападник румунської команди Ашковскі скористався серією помилок і спрямував м’яч у правий нижній кут воріт Бущана — 0:1.

У перерві Олександр Хацкевич  зробив немало замін. Зокрема, досить незвично на лівий фланг оборони замість Миколенка вийшов Шабанов, а замість Кенджори — Гармаш. На правому фланзі оборони Дениса ми ще не бачили! Також, на полі з’явилися Бойко, Бурда, Алібеков, Шепелєв, Цитаїшвілі, Вербич та Русин.

Динамівці зрівняли рахунок завдяки Цитаїшвілі, Русину та Вербичу. Молодий півзахисник навісив з флангу на Русина, той головою класно скинув у центр на Вербича, який влучно пробив у правий від воротаря кут — 1:1.

З виходом Цитаїшвілі та Вербича кияни отримали більш швидкісну та креативну лінію атаки. Особливо активним був словенець, який просто возив суперників на своєму фланзі. Гравці Ботошані змушені були зупиняти його лише за допомогою порушення правил.

Втім, другий тайм видався скупим на небезпечні моменти. Було більше боротьби, аніж красивої гри.

Динамо на австрійському зборі стартує з нічиєї та оригінальних кадрових рішень Олександра Хацкевича.