Динамо – Брюгге. Кого остерігаються бельгійці?

Роман Куплевацький дізнався останні новини перед матчем-відповіддю третього раунду кваліфікації Ліги Чемпіонів Динамо – Брюгге. Нагадаємо, перший матч кияни програли із рахунком 0:1.

Найголовніше питання, яке хвилювало перед початком цієї гри, – це фізична форма та психологічний стан динамівців. Про це розповів головний тренер Динамо Олександр Хацкевич:

Щодо графіка, це в нас вже 6 гра за короткий період часу. Треба проявляти характер – без цього нам в таких матчах буде складно.

Ми перемкнулися на матч із Брюгге. Це зовсім інші турніри, чемпіонат триває. Психологічно команда не пригнічена. А от у матчі з Брюгге треба віддати все

Крім того, заспокоїв вболівальників Динамо півзахисник киян Віктор Циганков:

Своєю грою я даю підстави говорити про те, що у мене погана форма. У мене був час подумати після матчу з Шахтарем, що вдавалося, а що ні. Я впевнений, що завтра буде зовсім інший настрій, і ви побачите зовсім інший колектив, який боротиметься за результат. Я впевнений, що проти Брюгге вийде єдина команда.

Чи готовий я зіграти усі 90 хвилин? Так, я готовий. Але рішення приймає тренерський штаб

Головний тренер Брюгге Філіпп Клеман вже провів роботу над помилками у першому поєдинку і знає секрет успіху в матчі-відповіді:

Ванакен – це наш лідер, ми дуже щасливі, що зберегли його у себе. У першому матчі топ-клуб Брюгге грав лише 45 хвилин, інші 45 – на полі був середняк. Щоб пройти Динамо, треба грати у свій найкращий футбол протягом всього матчу!

Новачок Сімон Міньйоле, якого Брюгге нещодавно придбав у Ліверпуля, розповів, кого слід остерігатися у складі Динамо:

Я знаю, що буде непросто. Динамо багато атакуватиме, їм треба забивати. У складі киян виокремлю Франа Соля. Ми знаємо, це дуже якісний футболіст. Робитиму все, аби він мені не забив

Фото ФК Динамо

До слова, чверть секторів НСК Олімпійського буде закрита для уболівальників через поведінку фанів на матчі 1/16 фіналу Ліги Європи минулого сезону з Олімпіакосом (1:0).

Також відзначимо, що український захисник Брюгге Едуард Соболь може пропустити матч проти київського Динамо через травму.

Поєдинок третього раунду кваліфікації Ліги Чемпіонів відбудеться сьогодні 13 серпня о 20.30. Пряму трансляцію матчу дивіться на каналі 2+2 і ресурсах Footballhub.