Динамо залишає Лігу Чемпіонів. Головний тренер та гравці команди розповіли, чого не вистачило у матчі-відповіді з Брюгге.

Денис Бойко, воротар Динамо:

Які можуть бути емоції після вильоту з Ліги Чемпіонів? Тільки негативні.

Немає позитивного для нас результату і цим все сказано. Говорити зараз немає сенсу. Бурда помилився, Кадар, Бойко чи хтось інший. Зараз після гри нам треба розібрати матч, проаналізувати, поспілкуватися в середині команди і тільки потім роздавати коментарі.

Віталій Миколенко, захисник Динамо:

Зараз велике спустошення, ніяких емоцій немає.

У першому матчі з Брюгге у мене була травма, а з Шахтарем вже більше увійшов у гру. Тому у матчі-відповіді проти бельгійців старався до останньої хвилини.

Пропущений мяч зі стандарту зламав гру? Неприємно пропускати, але ми намагалися далі грати у свою гру, забили. Але потім пропустили дурний гол.

Олександр Хацкевич, головний тренер Динамо:

Був план на гру, забили швидкий м’яч, грали агресивно. Ми говорили хлопцям, що не треба зупинятися. Але знову почали робити не крок уперед, а крок назад. Три м’ячі вдома забили, але індивідуальні помилки в обороні все знищили. Чим вищий рівень, тим сильніше за помилки карають.

Ми ризикували? Рахунок був 2:1, нам треба було ризикувати і знімати опорного півзахисника. Пересунули в центральну зону Де Пену, щоб він там допомагав. Ми хотіли ризикувати, але ризик виявився невиправданим.

Є певний рівень майстерності. Щоб грати в Лізі Чемпіонів, потрібно показувати більше, ніж ти вмієш. Характер і боротьба були, але ще є технічні моменти. Були кричущі помилки в обороні. В основному, це моя провина. Треба було більше давати шанс іншим футболістам. Тому ж Шабанову, щоб Кадар міг відпочити. Він вміє віддати перший пас, але сьогодні він діяв дуже повільно. Треба кожному про все подумати. Футболісти мають працювати над собою.

Читайте також: Важливо! Стала відома доля Хацкевича у Динамо

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Перша поразка Луческу. Десна з Мудриком показала тренеру Динамо їхні слабкості. ВІДЕО

Гол Віктора Циганкова не врятув киян від поразки …