Динамо залишає Лігу Чемпіонів. Головний тренер та гравці команди розповіли, чого не вистачило у матчі-відповіді з Брюгге.

Денис Бойко, воротар Динамо:

Які можуть бути емоції після вильоту з Ліги Чемпіонів? Тільки негативні.

Немає позитивного для нас результату і цим все сказано. Говорити зараз немає сенсу. Бурда помилився, Кадар, Бойко чи хтось інший. Зараз після гри нам треба розібрати матч, проаналізувати, поспілкуватися в середині команди і тільки потім роздавати коментарі.

Віталій Миколенко, захисник Динамо:

Зараз велике спустошення, ніяких емоцій немає.

У першому матчі з Брюгге у мене була травма, а з Шахтарем вже більше увійшов у гру. Тому у матчі-відповіді проти бельгійців старався до останньої хвилини.

Пропущений мяч зі стандарту зламав гру? Неприємно пропускати, але ми намагалися далі грати у свою гру, забили. Але потім пропустили дурний гол.

Олександр Хацкевич, головний тренер Динамо:

Був план на гру, забили швидкий м’яч, грали агресивно. Ми говорили хлопцям, що не треба зупинятися. Але знову почали робити не крок уперед, а крок назад. Три м’ячі вдома забили, але індивідуальні помилки в обороні все знищили. Чим вищий рівень, тим сильніше за помилки карають.

Ми ризикували? Рахунок був 2:1, нам треба було ризикувати і знімати опорного півзахисника. Пересунули в центральну зону Де Пену, щоб він там допомагав. Ми хотіли ризикувати, але ризик виявився невиправданим.

Є певний рівень майстерності. Щоб грати в Лізі Чемпіонів, потрібно показувати більше, ніж ти вмієш. Характер і боротьба були, але ще є технічні моменти. Були кричущі помилки в обороні. В основному, це моя провина. Треба було більше давати шанс іншим футболістам. Тому ж Шабанову, щоб Кадар міг відпочити. Він вміє віддати перший пас, але сьогодні він діяв дуже повільно. Треба кожному про все подумати. Футболісти мають працювати над собою.

Читайте також: Важливо! Стала відома доля Хацкевича у Динамо

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Оце так любов до футболу! Жінка прикувала себе наручниками через команду

Чи чули ви колись про команду Бері? Насправді це один із найстаріших футбольних клубів Анг…