Динамо феєрить. Повна торба для Зорі

Такого результату матчу Динамо – Зоря не очікував ніхто!

Перший тайм поєдинку Динамо та Зорі можна сміливо ділити на ДО і ПІСЛЯ. ДО першого голу Динамо і ПІСЛЯ. Відкрити рахунок киянам вдалося на 34 хвилині матчу, а до того особливо і згадати нічого (хіба тільки удар Вербича після скидки від Соля – біля ближньої стійки пройшов м’яч та класного підкату від Шабанова, який виправив помилку партнерів). Гол підопічним Хццкевича вдався класний. Соль в центрі поля грамотно відпасував на Шапаренка, Микола віддав далі на фланг, де Швидкість набрав Циганков. Вінгер Динамо прокинув м’яч повз Хомченовського і віддав точно на дальню стійку, де самотній Шапаренко без проблем переправив м’яч у сітку воріт Луїса Феліпе – 1:0.

Не встигли вболівальники столичного клубу як слід відсвяткувати гол своїх улюбленців, як черговий привід для радощів їм подарував Беньямін Вербич. Словенець здійснив слаломний прохід через захист Зорі. Чотири суперники нічого не змогли вдіяти із Вербичем, який класний дриблінг завершив не менш класним ударом у дальній кут воріт Луїса Феліпе – 2:0.

Юрій Вернидуб дуже чекав на перерву, адже слів своїм підопічним треба було сказати багато. Їх стало ще більше на останній хвилині першого тайму. Вербич отримав м’яч після хорошої діагоналі від Сидорчука і одразу подав у штрафний майданчик. Троє киян бігли на дальню стійку аби замкнути передачу словенця, але найспритнішим був Микола Шапаренко, який коліном (!) завдав удару під стійку – 3:0.

По перерві вболівальники Зорі згадували легендарний матч у Запоріжжі, коли команді Вернидуба вдалося з 0:3 витягнути матч на 4:4. Мріяли про подібний розвиток подій і цього. Руйнівниками мрій для Зорі став Беньямін Вербич. Удар Сидорчука захисники заблокували, але Караваєву не вдалося вдало винести м’яч і вийшла скидка на Вербич. Півзахисник киян прийняв м’яч і з-під захисника збірної України пробив у кут воріт Зорі – без шансів для голкіпера луганців, 4:0.

Фото ФК Динамо

Могла Зоря відквитати один гол на 66 хвилині, але удар Кочергіна заблокував Шабанов. Приклад гостям, як треба реалізовувати свої моменти Динамо показало за 7 хвилин. Цитаїшвілі (вийшов на заміну замість Циганкова) розігнав аатку флангом і віддав на Кенджору під подачу. Поляк навісив у штрафний майданчик, де Фран Соль, відірвавшись від Віталія Вернидуба, пробив точно у дальній кут воріт луганців – 5:0.

Динамо розпочинає другу частину сезону в УПЛ з розгрому. Зорі є над чим працювати, щоб зберегти своє місце в ТОП-6.