Домашня сторінка Актуально Динамо: КДК дало 2 матчі Ісмаїлі, бо так потрібно Шахтарю

Динамо: КДК дало 2 матчі Ісмаїлі, бо так потрібно Шахтарю

18 читачів онлайн
0
3,094

На офіційному сайті Динамо Київ з’явилася оцінка дій КДК ФФУ щодо рішення у справі вилучення Ісмаїлі у матчі за Суперкубок.

Публікуємо допис без змін:

Виклик здоровому глузду

Щодо чергового рішення КДК ФФУ…

Футбол народився із правил. Століттями люди ганяли м’яча, щораз домовляючись перед цим щодо правил. Це був не футбол – це була гра з м’ячем. Футбол розпочався тоді, коли виникли правила, які виконували всі. Розмір поля, розмір воріт, розмір м’яча, кількість гравців у команді, тривалість гри. Лише визнавши ці правила обов’язковими для всіх, люди змогли грати у те, що ми називаємо футболом. Стало можливим проводити матчі між містами, потім між країнами, виникли численні футбольні турніри. До правил гри почали додавати регламент, який регулював проведення тих чи інших змагань.

На цьому стоїть футбол, це зробило його глобальним явищем, яке вище за спорт і часто вище за політику. Перша умова аби футбол був футболом – виконання правил та регламентів. Звісно, що порушення були і будуть. І за ці порушення карають. Теж – у відповідності із правилами та регламентом, де все наперед записане.

У футболі за півтора століття його існування траплялося різне. Але ніхто і ніколи не порушував основу футболу – правила і регламент.

Далі надаємо скрін:

Скрін із сайту ФК Динамо Київ
Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вийшов у старті і переміг Ман Юнайтед. Ярмоленко дивом не забив, але Вест Гем сенсаційно виграв! ВІДЕО

Помста за поразку в чемпіонаті …