Динамо – Колос. ВАР за киян, Соль забиває, а Циганкову ледь не ламають ногу

У матчі 21 туру УПЛ Динамо на Олімпійському приймало Колос.

Ротація від тренера Динамо

Олексій Михайличенко після фіаско в Дніпрі вдався до змін у стартовому складі. На матч із Колосом з перших хвилин вийшли Кадірі, Дуелунд, Шапаренко, Де Пена, Циганков і Соль.

Старт зустрічі був явно не за господарями. Динамо не могло створити нічого небезпечного біля воріт суперника, а от ковалівці ледь не забили після небезпечного удару Лисенка. Ще варто згадати пенальті, яке спочатку поставили у ворота господарів, а потім скасували через офсайд.

Вихід Шепелєва

Тренера Динамо такий розвиток подій не влаштовував і він вдався до дій вже на 30 хвилині, коли змінив Шапаренка. В пасиві хавбека була лише жовта картка. Натомість на поле вийшов Шепелєв.

Вихід восьмого номера киян допоміг господарям спокійніше грати у центрі поля. І вже під завісу тайму це дало результат. Затяжна атака Динамо завершилася ударом Де Пени з правої ноги – м’яч полетів у стійку, а на добиванні вдало зіграв Соль – 1:0!

Фран Соль нарешті забив! А ВАР підтвердив, що не було офсайду. Дивись перший гол Динамо Колосу. Роззабивається іспанець❓ Наш партнер @parimatch.ukraine #dynamokyiv #динамокиїв #колос #футболхаб #footballhub

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Mar 3, 2020 at 10:48am PST

Здавалося, що більше нічого суттєвого в першому таймі вболівальники не побачать, але про щось своє думав Задоя. Півзахисник Колоса пішов у незрозумілий підкат прямою ногою просто в Циганкова. Віталій Романов і без ВАРу розібрався – пряма червона картка для Задої.

Підкат на ДВІ червоні‼️ Що скажете про вилучення Задої в матчі Динамо – Колос? Наш партнер @parimatch.ukraine #dynamokyiv #динамокиїв #колос #футболхаб #footballhub

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Mar 3, 2020 at 10:57am PST

У другому таймі досить швидко супернику на грубість голом відповів Циганков. Гравець збірної України отримав пас з флангу, підробив під ліву ногу і удром в дев’ятку воріт Волинця зробив рахунок 2:0!

Кияни змарнували пару нагод і ледь не вляпалися у неприємності. Ледь, бо знову “врятував” ВАР. Кожушко вийшов віч-на-віч із Бойком після помилки захисту Динамо і голкіпера переграв, але боковий показав офсайд. Відеоасистенти епізод перевірили – лише на декілька сантиметрів плечі футболіста Колоса були ближче до воріт суперника.

Непогані моменти були у Соля, Дуелунда і Караваєва, але рахунок так і не змінився. Динамо перемагає Колос 2:0 і на добу повертає собі срібну сходинку в таблиці УПЛ!