Динамо куражиться у Львові. Соль повертається, а Кадірі дебютує!

Другий матч львівського турне для Динамо видався легким.

Олександр Хацкевич після перемог у Суперкубку і у першому турі УПЛ вдався до певної ротації. Тренер киян на матч зі Львовом випустив перевірених минулим сезоном бійців – Шабанова, Сидорчука, які наразі виграють конкуренцію у Кадірі (ще не дебютував) і Піварича (Шабанов вийшов замість Миколенка на лівий фланг).

Зустріч розпочалася з дуже суперечливого момента. Караваєв навісив у штрафний майданчик на Бєсєдіна, якому не вдалося пробити по воротах Сарнавського через гру рукою від капітана Львова Борзенка. Ігор Пасхал цей момент залишив без уваги.

Міг і без допомоги арбітра відкривати рахунок Артем Бєсєдін. Буяльський розігнав атаку, віддав на Де Пену, а уругваєць навісив у штрафний майданчик – Бєсєдін пробивав з лінії воротарського майданчика, але диво-реакція Сарнавського врятувала господарів Арени Львів.

Безсилим був Сарнавський на 39 хвилині матчу. Шепєлєв прострілив у штрафний майданчик, Братков простріл не перервав, а продовжив на Бєсєдіна, який із 3 метрів пробив в поперечку воріт Львова.

Приклад партнеру показав Віталій Буяльський. Сидорчук класно закинув за спину захисникам Львова, а Буяльський з ходу головою пробив над Срнавським – 0:1.

Львів’яни хотіли відіграти одразу і пішли в атаку, але пропустили контрвідповідь Динамо. Шепєлєв у штрафному майданчику пішов в обіграш на декількох захисників і впав. Арбітр зафіксував порушення з боку Адамюка, який підштовхнув півзахиснкиа гостей у спину. Буяльський пішов оформлювати дубль і пробив точно в дев’ятку воріт Сарнавського – 0:2! Знову два голи від динамівців за 3 хвилини.

На другу половину зустрічі Хацкевич випустив Віктора Циганкова, який через офіційні матчі набирає кондиції, необхідні команді у кваліфікації Ліги Чемпіонів.

З Циганковим на полі, але без його участі Динамо забило 3 м’яч у грі. Сидорчук знову зробив м’який пас (другий асист за матч – більше, ніж за увесь минулий сезон) за спину захисникам Львова. Де Пена прийняв м’яч на груди і другим дотиком пробив злету під поперечку воріт Сарнавського – 0:3.

Хацкевич за комфортного рахунку випустив на поле Франа Соля і Кадірі. Іспанець після прострілу від Караваєва в дотик переплявляв м’яч у дальній кут воріт Львова. Проте його удару забракло влучності.

Останні хвилини перетворилися на бенефіс мартнотратсва від Шепєлєва. Півзахисник Динамо за декілька хвилин змарнував пару небезпечних моментів. Близьким був Володимир, коли пробивав з лінії штрафного майданчика Львова, але м’яч полетів точно у поперечку воріт Сарнавського.

3:0 – Динамо впевнено перемагає Львів і готується пробиватися до групового раунду Ліги Чемпіонів.