Знекровлене травмами Динамо у непростому матчі вириває перемогу у Львова

Динамо вийшло на матч зі Львовом у новій формі, але без багатьох основних футболістів. Не було лідера киян Віктора Циганкова і в основі Хацкевич його змінив Смирним. Отримав свій шанс і Ахмед Алібеков, який дуже добре себе проявив у дублі динамівців.

Фото FootballHub

Господарі першими створили небезпечний момент. Шапаренко класним пасом вивів Бєсєдіна віч-на-віч з Бандурою, але нападник, якого не так давно Шевченко викликав у збірну, реалізувати супернагоду не зумів, влучивши у захисника. Львів відповів ударами Бруно в стійку і Мартана вище воріт.

Відкрили рахунок гості завдяки помилці динамівців на 16 хвилині. Спочатку Сідіклей (якого Хацкевич замінив вже за 10 хвилин) дав Альваро прийняти м’яч, а потім обіграти себе, і пробити по воротам Бущана. Удар бразильця Львова був потужним, але в ближній кут, хоча навіть цього виявилося достатньо для гола – 0:1.

Гол змусив Динамо забрати м’яч під свій контроль. Проте Львів лише цього і хотів, адже ставка на швидкі контратаки проти тактично нестабільних киян виглядала перспективно. Класно тікав у контратаки Бруно, але його удари Бущан відбивав.

На другий тайм Хацкевич повернувся до звичної схеми, випустивши Сидорчука і поставивши Русина на правий фланг. Майже одразу господарі створили класний момент. Знову шанс мав Бєсєдін, але після класної подачі Кенджори нападник динамівців головою пробив у поперечку воріт Бандури.

Чекати наступної спроби нападнику довелося майже 25 хвилин. На 77 Динамо провело швидку атаку, яку подачею завершив Де Пена – самотній Бєсєдін із лінії воротарського головою пробив точно у кут воріт Львова, 1:1.

Міг Шепелєв вирвати для киян перемогу, але удар півзахисника прийняла на себе стійка. Поки режисери показували повтор, динамівці подали кутовий, який став для них успішним. Бурда відгукнувся на подачу Де Пени і ударом головою зробив рахунок 2:1 на користь своєї команди.

Львів пішов відігруватися на стандарт і після помилки Бущана і Сидорчука супермомент мав Мартан, але удар бразильця на лінії воріт заблокував Бурда.

Мали шанс кияни на контратаці зробити рахунок 3:1, але ні Бєсєдін, ні Дуелунд, ні Русин свої нагоди не використали. 2:1 – традиційно важка за грою перемога Динамо у цьому розіграші УПЛ.