Домашня сторінка Актуально Динамо – Мальме. Одкровення Сидорчука, обіцянки Михайличенка та як там Попов і Шапаренко

Динамо – Мальме. Одкровення Сидорчука, обіцянки Михайличенка та як там Попов і Шапаренко

0 читачів онлайн
0
3,043

Напередодні старту Динамо в Лізі Європи головний тренер киян Олексій Михайличенко разом із капітаном команди Сергієм Сидорчуком відповіли на запитання журналістів.

Який настрій зараз у Динамо?

З дозволу головного тренера, я розкажу, як ми зібралися після цих матчів на шостому поверсі та поспілкувалися. Кожен виговорився, вислухали один одного, почули, те, що хотіли, може комусь це й не сподобалося. Усе вирішили, як у чоловічому колективі. Після цієї розмови у нас доволі теплі стосунки в команді.

Так, у нашій ситуації непросто. Але треба мислити позитивно. Хочеться цю гру, маю на увазі останній матчі в УПЛ, забути. Починається новий турнір, починаємо все з чистого аркуша. Ми розбирали Мальме, було теоретичне заняття. Ми вже перетиналися із цією командою на зимових зборах. Це дійсно серйозна команда. Як і всі скандинавські команди вони вміють використовувати всі свої сильні сторони.

Ажіотажу не буде? Продано 11 тисяч квитків на матч

Мабуть, ми самі заслужили таке ставлення. Прийде одна людина – заради неї будемо й грати. Перш за все, я хочу подякувати нашому 12 гравцеві. Ми дуже хочемо порадувати наших уболівальників, щоб усім показати, та і в першу чергу собі довести, що ми – та команда, яка вміє перемагати. 

Який фізичний стан гравців?

Радує те, що багато травмованих повернулися! Попов повернувся, він вже провів два тренування. Шапаренко теж тренується. Бурда попустить матч через дискваліфікацію. Самбрано повернувся зі збірної в дуже хорошому настрої. Звичайно, зараз жалітися немає на що. Але у нас буде складний графік, тому не завадить багато гравців.

Який турнір є пріоритетним для команди?

Чемпіонат України і Ліга Європи – два надважливі турніри. Якщо в них брати участь, то треба ставити перед собою тільки одне завдання – перемогти. Я навіть не знаю, який турнір важливіший. Для нас всі матчі важливі! Я думаю, що завтра ми зможемо показати той футбол, який від нас чекають!

Складно сказати на початку, хто найсильніший суперник у нашій групі. Група у нас достатньо рівна. Наразі ми готуємося до Мальме. Є дуже багато непоганих гравців у складі Мальме: це і Крістіансен, і Розенберг, і  Баширу. Взагалі команди скандинавських країн відрізняються дисципліною, фізичною підготовкою, непоступливістю. Ще й на додачу тактична підкованість. Нинішній фізичний склад дозволяє добиватися результату в цих матчах. 

Що робити з помилками Динамо?

Будь-яка комплексна помилка складається із помилок індивідуальних. Команда, яка пропустила, як мінімум знайде низку із трьох помилок. Звичайно, жаль, що нас за кожну помилку карають, а ми всіх пробачаємо. Треба навпаки! 

Нагадаємо, київське Динамо стартує в Лізі Європи завтра, 19 вересня, домашнім матчем проти Мальме. Останній матч в УПЛ кияни програли чернігівській Десні.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Проблеми конкурента – шанс Зінченка? Гарні новини для українця

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко отримав гарні новини. …