Динамо могло, але не виграло у Стяуа

Свій другий матч на першому зборі у Марбельї київське Динамо проводило проти бухарестської Стяуа. Як і у першому двобої з Бохумом зі стартових хвилин в атаці у киян вийшов новачок Фран Соль.

З перших хвилин Динамо проводило контратаки, але не позиційні, а прості закидання вперед на Соля. Спроби іспанця зачепитися за м’яч були відверто невдалими. Румуни, що йдуть на другому місці в турнірній таблиці внутрішнього чемпіонату, завершують свою підготовку до старту другої частини сезону і поєдинок з Динамо став для них заключним на цих зборах. Тому не дивно, що їхнє взаєморозуміння і гра в пас видаються значно якіснішими за ці ж компоненти у киян. На сьомій хвилині спробував реалізувати свій шанс з-за меж штрафного майданчика Олександр Андрієвський, але його удар заблокували захисники.

Румуни намагалися вивести свого нападника сам на сам, але Маханьков вчасно вийшов із воріт і був першим на м’ячі. У відповідь одна зі спроб прорватися по флангу завершилася кутовим, котрий приніс першу реальну небезпеку біля воріт Стяуа. Соль головою замикав подачу, але воротар вибив м’яч з-під поперечки.

В наступній атаці Динамо награло на гол, проте Соль забіг в офсайд, тож його пас на Циганкова і гол Віктора цифри на табло не змінили.

Після цього моменту гру до перерви контролювали винятково румуни. Упродовж п’яти хвилин вони змогли організувати три реальні нагоди: спершу Русеску в дотик пробивав під поперечку – Маханьков м’яч дістав і перевів на кутовий. Пізніше Коман вирвався на побачення з голкіпером киян, перекинув його, але удар вийшов настільки слабкий, що сам Володимир встиг розвернутися і забрати м’яч, хоч ситуацію додатково контролював ще й Шабанов. І наостанок Русеску залишили самого на лінії штрафного. Нападник міг подумати і краще підготуватися до удару, та вирішив пробивати сходу і низом – дуже неточно.

Про атаку на півтайму Динамо взагалі забуло… В обороні, як бачимо, кияни теж були не бездоганні. В останньому гострому моменті першої половини гри Бурда розставляв руки у власному штрафному майданчику, зупиняючи суперника, але арбітр не побачив підстав для призначення пенальті. 0:0 – до перерви.

На другий тайм у ворота вийшов 17-ти річний Руслан Нещерет.

Русин, Супряга і Смирний сформували атакувальне тріо. Сидорчук перейняв капітанську пов’язку у Циганкова. Тільки на 61-ій хвилині кияни змогли організувати небезпечний момент. Назарій Русин головою замкнув навіс з правого флангу, але пробив у воротаря і той без надмірних зусиль зафіксував м’яч.

Наступною спробою киян в атаці став удар Алібекова зі штрафного – знову в руки голкіперу. Румуни в атаці теж гостротою не відзначалися, щораз пробиваючи вище воріт. На 76-ій хвилині Супряга мав виводити Русина один в один, але замість того, щоб дати на хід, незряче віддав за спину…

Сідіклей якісно відпрацьовував у відборі упродовж усього тайму, та вперше загострити гру вдалося наприкінці матчу. Його пас ледь не вивів Супрягу на побачення з воротарем Стяуа. Владиславові завадив захисник. А от на 90-ій хвилині вже ніхто не завадив самому бразильцеві довершено виконати штрафний, зароблений (здавалося вже у безнадійно втраченому моменті) тим же Супрягою. І це – 1:0 на користь Динамо.

Динамо – Стяуа 1:1. Голи

Забили на 90-тій💪Пропустили на 90+4🙄Дивись роботу на стандартах від FC Dynamo Kyiv та FCSB🔥🎥: YTB ФК Динамо Київ

Опубліковано FootballHub Середа, 23 січня 2019 р.

Але до перемоги гол не призвів… В останній атаці матчу теж навіс зі штрафного (до якого призвела занадто активна гра Гармаша у відборі) виявився результативним вже для румунів. Супряга не дограв у боротьбі з Хорою і півзахисник головою пробив повз Нещерета, котрий зупинився у напівпозиції, помилившись на виході – 1:1 у підсумку.