Домашня сторінка Актуально Динамо: Ми тричі зверталися до Прем’єр-Ліги

Динамо: Ми тричі зверталися до Прем’єр-Ліги

2 min read
0
1,124

Сайт Динамо опублікував офіційний коментар з приводу рішення CAS.

Кияни на своєму офіційному сайті спростували головні аргументи CAS, які ті подали за основу свого рішення. Нагадаємо, що висновком CAS було залишити в силі рішення Апеляційного Комітету ФФУ, тобто зарахувати технічну поразку Динамо 0:3.

Трохи раніше з’явилася реакція експертів щодо рішення Лозанни:

Питання безпеки проведення матчу навіть не розглядалось 🔥Обидві сторони Маріупольгейту і нейтральний юрист про рішення CAS 👨‍⚖️ЕКСКЛЮЗИВ на FootballHub 👇

Опубліковано FootballHub 21 лютого 2018 р.

І от Динамо викладає матеріали, згідно яких клуб тричі звертався до УПЛ та ФФУ:

Так, фактично єдиною причиною відмови ФК «Динамо» в задоволенні його вимог про скасування рішень КДК та АК ФФУ був той факт, що клуб  нібито  не звертався  до Української Прем’єр-Ліги з клопотанням про перенесення матчів. Але таке твердження не відповідає дійсності та повною мірою спростовується доказами, які ми подали до Спортивного арбітражного суду.

ФК «Динамо» тричі звертався як до ФФУ, так і до УПЛ з клопотаннями про перенесення матчів на нейтральне поле: 24 липня15 серпня та 23 серпня 2017 року. Нижче докладаємо копії цих листів, які були подані разом з нашою апеляційною скаргою.

Необхідність направлення звернень одночасно і до ФФУ, і до УПЛ була викликана виключно тим, що ці футбольні інституції виявились неспроможними визначитись між собою, хто з них  повинен приймати рішення про перенесення матчів, про що свідчить листування між  УПЛ та ФФУ, яке також докладалось до скарги.

Отримавши наші листи, а також від правоохоронних органів, УПЛ тричі зверталась до ФФУ з вимогою прийняти відповідне рішення, з огляду на  відсутність в УПЛ повноважень для перенесення матчів. В тому числі з посиланням на попередній досвід, коли КДК ФФУ наклав фінансові санкції на УПЛ та скасував рішення останньої про заборону матчу у зв’язку з небезпекою, підтвердженою правоохоронними органами.

В нашій же справі ФФУ то намагалась перекласти відповідальність за можливі наслідки на УПЛ, то похапцем прийняла рішення на рівні виконкому про продовження матчів у Маріуполі , при цьому  не розглядаючи заяву «Динамо» і приховуючи інформацію, отриману  від правоохоронних органів.

При розгляді справи у CAS ФФУ також не могла визначитись із відповідними повноваженнями.

Отже мусимо констатувати, що твердження CAS про нібито відсутність звернень ФК «Динамо» до УПЛ спростовується матеріалами справи, в якій наявні усі дані листи, які також неодноразово згадуються у скарзі.

Важко гадати, що могло призвести до такої помилки – чи надходження відповіді Федерації лишень за декілька днів до слухання, з купою зайвого матеріалу,  ознайомлення з яким могло  відволікти увагу від скарги «Динамо», яка була подана 16 грудня 2017 року, чи може  втома від 14 годинного слухання, чи його напружений темп, зумовлений, зокрема, втратами часу на неодноразові довготривалі перемовини про мирову угоду, ініційовані судом, в яких Федерація продемонструвала шокуюче небажання розглядати будь-які варіанти… Можливо, спрацювала  і обережність CAS у створенні прецеденту, який би міг започаткувати окремий масив практики…

В будь якому випадку, як зазначається в опублікованому прес-релізі,  САS  в контрасті з перебігом слухань відсторонився від вирішення питання про наявність поважних причин для ФК «Динамо» для неявки на матчі та від визначення безпечності чи небезпечності проведення згаданих матчів у Маріуполі… А тому головне питання футбольної спільноти України, на жаль, залишилось без відповіді.

Ми розуміємо, що це може призвести до повторення ситуації, в тому числі з іншими клубами, яким правоохоронні органи не рекомендуватимуть їхати на матчі з огляду на загрозу життю учасників змагань. Тому закликаємо ФФУ та УПЛ розібратись в своїх повноваженнях, чітко визначити коло своєї відповідальності в регламентних нормах і реально її нести, не змушуючи учасників змагань безперспективно звертатись до всіх одночасно з таких важливих питань, як безпека. Хотілося б застерегти ФФУ та УПЛ від подальшої практики ігнорування висновків компетентних антитерористичних органів, адже  рано чи пізно це може призвести до тяжких наслідків.

Також клуб додає листи:

http://www.fcdynamo.kiev.ua/content/files/20170724.pdf

http://www.fcdynamo.kiev.ua/content/files/20170823.pdf

http://www.fcdynamo.kiev.ua/content/files/20170815.pdf

На якому боці тут  правда?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Понад 300 млн. євро на трансфери! МЮ планує ТОПове підсилення

Манчестер Юнайтед вже починає готуватися до літнього трансферного вікна …