Динамо Михайличенка нарешті виграє. У лідера з Другої Ліги

Віце-чемпіон України київське Динамо паузу в УПЛ вирішив заповнити спарингом з лідером Другої Ліги Б Кристалом із Херсона.

Олексій Михайличенко за відсутності Циганкова (що зараз перебуває у стані національної збірної) віддав його позицію Бєсєдіну. Пару центрбеків утворили Шабанов і Кадірі, Вербича змінив Де Пена, Соль вийшов на вістрі.

Стартові голи

І у перші 10 хвилин прізвище номінального нападника не звучало від слова зовсім. Натомість активним у фланзі був Бєсєдін. Він на 8-ій хвилині заробив штрафний, з якого Динамо забило перший м’яч. Андрієвський навісив на дальню стійку, де херсонці загубили Гармаша. Денис майже впритул пробив воротаря Кристала – 1:0.

За кілька хвилин Де Пена міг стати співавтором другого гола. Його класний навіс Бєсєдін продовжив скиданням на Кравченка, що, забарившись, не зміг вдарити з перспективної позиції. У відповідь гості ледь не скористалися нещільною грою киян у центрі оборони. Але все скінчилося без удару у площину воріт.

Щойно спливли перші пів години гри, як Динамо забило вдруге. Тривала атака киян з невдалою спробою Соля, ударом Андрієвського у поперечку після відскоку від каркасу воріт завершилася нарешті голом Де Пени – 2:0.

Моменти Соля

Під завісу тайму два супер гострі моменти не реалізував Соль: у першому не став рухатися ближче до воріт, а вирішив пробити – влучив у дальню стійку. У другому навіс Де Пени Соль замикав головою – воротар Сидоренко дивом відбив м’яч рукою, вже падаючи на інший бік. Поперечка завадила Солю відзначитися вже по перерві – іспанець відкрився на пас від Де Пени, спробував перекинути воротаря, але політ м’яча підкоригував рикошет. Але без гола Соль з поля не пішов. На 58-ій хвилині Де Пена вивів його на ударну позицію, Франу дали час ще станцювати перед м’ячем і вгатити його у дальню 9-тку з лінії штрафного майданчика – 3:0.

Розгром

Після третього м’яча гості посипалися – миттєво втрачали м’яч одразу біля свого штрафного майданчика, коли динамівці увімкнули високий пресинг. Голкіпер Сидоренко де міг, там рятував, як в моменті з ударом Гармаша, але за мить Денис замкнув навіс Де Пени вже з кутового. П’ятий прийшов від Сидорчука. Після знову ж таки дитячої втрати суперника у своїй захисній ланці.

5:0 і ще 20 хвилин гри попереду. Вони нічим не відрізнялися від попередніх – тотальне домінування Динамо і лише неакуратність в останній фазі атак та відмінна гра голкіпера херсонців не збільшували рахунок до 86-ї хвилини. Коли пасом Сидорчука скористався Де Пена і ударом шведою збільшив свій актив у матчі до 2 голів і 2 асистів – 6:0.

Кристал розім’яли. А що ж буде на фоні сильнішого суперника? Це покаже домашній матч 7 туру з Десною. Трансляцію дивіться 15 вересня о 17:00 на 2+2 та FootballHub.