Домашня сторінка Актуально Динамо мириться з Естерсундом. Відео голів

Динамо мириться з Естерсундом. Відео голів

33 читачів онлайн
0
56

Київське Динамо зіграло черговий спаринг на зборах у Марбельї. Суперником киян був кривдник Зорі у Лізі Європи – шведський Естерсунд. Динамо з перших хвилин взяло ініціативу і провело ряд осмислених атак. І на 14 хвилині досягло свого: простріл Томаша Кендзжори сходу замкнув капітан киян у цьому матчі Микола Морозюк.

Фото ФК Динамо Київ

Цей м’яч став першим для півзахисника на зимових зборах.

Розвинути успіх, утім, українцям не вдалося. Навпаки, до перерви кияни двічі пропустили. Євген Хачеріді незручно віддав назад на Артура Рудька, якого пресингував суперник. Воротар зачепив ногу опопнента і змушений був рятувати команду вже від одинадцятиметрового. Напрямок удару Ноурі Рудько не вгадав, 1:1. А за мить до свистка Естерсунд блискавично розіграв штрафний удар, коли динамівці чекали на допомогу для травмованого Руслана Ротаня… Рудько теж виявився не готовий до такого.

Крапку у матчі на 50-тій хвилині поставив Жуніор Мораєс. Бразилець замінив травмованого Ротаня і реалізував другий одинадцятиметровий у матчі. Тут постарався Денис Гармаш. Його наполегливість у пресингу призвела до порушення воротарем правил.

Динамо – Естерсунд 2:2. Столичному клубу ще належить провести в Марбельї 5 спарингів.

Динамо – Естерсунд 2:2

FC Dynamo Kyiv та Естерсунд розійшлися миром 2:2.Третій гол у протистоянні виявився несподіваним не лише для гравців Динамо, а й для телевізійників😉📹 youtube ФК Динамо Київ

Опубліковано FootballHub 3 лютого 2018 р.

Завантажте більше за Admin

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Яремчук не відстає від Малиновського – теж рятує свою команду

Гол Романа Яремчука допоміг Генту врятуватися в матчі з одним із аутсайдерів Ліги Жупіле …