Динамо на вершині УПЛ! Команда Луческу з вилученням Шапаренка долає бар’єр Олександрії. ВІДЕО

Надважливий результат для киян

Блискавичний гол Попова

Мірча Луческу після поразки від Ювентуса у Лізі Чемпіонів вдався до невеликої ротації, довіривши місце в основі Гармашу, Сироті, Попову та Родрігесу замість Шапаренка, Караваєва, Забарного та Супряги.

Денис Попов довіру тренера виправдав уже на першій хвилині зустрічі. Кияни розіграли штрафний, Миколенко хитнув опонента і подав на дальню стійку воріт Олександрії, де ніким не прикритий Попов переправив ударом головою м’яч у сітку воріт Паньківа – 1:0.

Змарновані моменти киян

Динамо продовжило тиск на ворота гостей. Свій супершанс за декілька хвилин отримав Гармаш, який після помилки Паньківа і захисника Олександрії опинився віч-на-віч із голкіпером гостей, але переграти того не зумів.

Господарі регулярно створювали загрозу воротам олександрійців, але підопічні Шарана завдяки самовідданості і грі Паньківа до перерви більше не пропустили. А от зрівняти могли! На 39 хвилині Сітало отримав м’яч у штрафному майданчику киян, але не зумів пробити точно у кут воріт Бущана, який викинувся на форварда гостей.

Після перерви на полі з’явилися Супряга та Шапаренко, на яких, скоріше за все, Мірча Луческу розраховує як на основних у матчі з Ференцварошем.

Впевнена гра Паньківа і по перерві

Активних дій на полі  у другому таймі стало значно менше. На 79 хвилині Циганков міг подвоїти перевагу Динамо, але м’яч після його удару з меж штрафного майданчика Олександрії потягнув Паньків. Динамо не забило, коли Супряга промахнувся повз ворота після класного пасу від Циганкова і виходу на Паньківа.

Пряма червона Шапаренку

А на останніх хвилинах господарі залишилося у меншості. Шапаренко втратив м’яч у центрі поля і стрибнув у підкат, щоби виправити ситуацію. Максим Козиряцький після перегляду повтору скасував жовту і показав півзахиснику киян пряму червону картку.

Гості могли зрівняти рахунок у компенсований до другого тайму час. Ковалець подав у штрафний майданчик, Стецьков обрав вдалу позицію і головою пробив по воротах Бущана – голкіпер Динамо м’яч відбив перед собою, але підстрахував свого воротаря Денис Попов.

Динамо користується втратою очок Шахтаря у матчі з Ворсклою і відривається від донецької команди у турнірній таблиці УПЛ.