Динамо – Олександрія. Кияни знову не показали клас

Після поразки від Зорі Олександрія була рішуче налаштована дати бій динамівцям. Навіть сам Володимир Шаран напередодні матчу зізнався, що його команда прагне вдруге у сезоні обіграти Динамо. Перемогти підопічних Хацкевича Олександрія змогла у 16-му турі УПЛ на домашньому стадіоні Ніка – 2:1.

Цього разу команда Шарана грала на виїзді, але на користь олександрійців були численні кадрові втрати Динамо. Зокрема, не зміг допомогти своїй команді травмований Вербич, дискваліфіковані Гармаш, Кенджора та Бурда. Лише із трибун спостерігали за грою нападники Фран Соль та Артем Бєсєдін, які наразі відновлюються після травм.

Відтак у центрі оборони грали Шабанов і Кадар, праворуч в захисті вийшов Микита Кравченко. На лівому фланзі атаки зі старту з’явився Цитаїшвілі. Другий матч поспіль зі стартових хвилин розпочав Андрієвський, а на вістрі атаки розташовувався новачок киян Де Пена.

👊 Наш склад проти 🆚 «Олександрії»! #FCDKLive #ДинамоОлександрія

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on May 4, 2019 at 6:15am PDT

Шаран зі складом теж дещо здивував: у запасі опинився Кирило Ковалець.

Але це не завадило Олександрії відзначитися голом вже на 8 хвилині матчу. Почалося все з того, що Цуріков (саме з-під Кравченка) з лівого флангу виконав подачу на Поляруса, той прострілював у штрафний майданчик. Сітало грамотно прибрав ногу, а м’яч від Андрієвського відскочив прямісінько до самотнього Валерія Лучкевича. Захисник Олександрії переправив м’яч уже в порожні ворота – 0:1.

Але невдовзі Лучкевич змушений був залишити поле, накульгуючи. До слова, Шаран вже на 30 хвилину виконав аж дві вимушені заміни: окрім Лучкевича, поле покинув й Цуріков. Ймовірно, він потягнув задню поверхню стегна.

Мали гольові нагоди й динамівці. Зокрема, відзначимо епізод Шепелєва. З правого флангу виконував подачу Кравченко. Знову невдало. Попередні три навіси були заблоковані: добре відіграв Пашаєв. Але цього разу подача пройшла. Після рикошету від Шендрика Шепелєв прийняв м’яч у штрафному майданчику, але не зумів пробити як слід.

Ще гольовий момент мав Цитаїшвілі. Він фактично вийшов сам на сам із голкіпером Олександрії. Але Паньків вчасно залишив ворота і забрав м’яч до рук.

Кіпер Олександрії у кінці першого тайму здійснив класний сейв після удару Кравченка. Цитаїшвілі з лівого флангу навішував у штрафний майданчик, Де Пена виграв верхову боротьбу і скинув головою праворуч. А там стояв самотній Кравченко. Він підкрученим і несильним ударом намагався поцілити у верхній кут воріт, але Паньків відіграв надійно.

Динамо могло пропустити ще й вдруге. Тамаш Кадар програв боротьбу у штрафному майданчику і пустив Сітало на ударну позицію. Але півзахисник Олександрії пробачив Динамо.

У другому таймі Шаран виконав ще й третю вимушену заміну: поле покинув Шендрик. В Динамо вийшов Шапаренко. Він мав класний момент, коли влучив у хрестовину воріт. А гостроти в атаці покликаний був додати свіжий нападник Русин. І саме він змінив рахунок на табло.

Циганков обікрав Банаду в центрі поля, протягнув м’яч до штрафного і віддав на Русина. Пашаєв програв у швидкості динамівцю. І Русину ніхто не заважав переправити м’яч у ворота: він покотив повз Паньківа – 1:1.

На більше господарі не спромоглися. Олександрія вдало засушила гру і зуміла дотерпіти у цьому поєдинку до нічиєї.