Динамо – Олександрія. Матч, в якому клубам потрібна тільки перемога

У 25-турі чемпіонату України Динамо прийматиме вдома на НСК Олімпійський Олександрію.

В УПЛ ситуація загострюється. Одразу 4 команди претендують на друге та третє місця. Наразі Зоря, Десна та Динамо мають по 46 балів. На відстані однієї перемоги від них знаходиться Олександрія, яка має 43 пункти. Ситуація доволі хитка, і жодна з команд не бажає втрачати очки.

Динамо минулого туру програло Шахтарю з рахунком 1:3. Ця гра продемонструвала всі слабкі сторони киян. Якщо в першому таймі динамівці грали активно і намагалися постійно атакувати, то в другій половині зустрічі було помітно, що команда фізично втомилася.  Центр поля киян теж виглядав не найкращим чином, про що вже говорити, якщо у перших двох голах Шахтаря центральні півзахисники Динамо явно не дограли. Також був присутній певний брак у футболістів при довгих передачах.

Серед гравців киян можна відзначити Цитаїшвілі, який продемонстрував доволі якісну гру: встигав і в атаці працювати, і в обороні допомагати. Він і став автором результативної передачі, після якої Буяльський відкрив рахунок у матчі. Проте, під кінець матчу Цитаїшвілі, як і вся команда помітно втомилися.

Олександрія ж свій матч проти Зорі виграла з рахунком 1:0, але не без допомоги головного арбітра матчу Євгена Арановського, який призначив доволі сумнівний пенальті. Проте, в цій грі Олександрія дуже гарно себе показала. Олександрійці непогано провели першу половину зустрічі і створили чимало моментів біля воріт Зорі, але як і в ситуації з Динамо, на другий тайм їх вже не вистачило. Та заміни, які зробив Володимир Шаран значно освіжили гру. Його підопічні продовжили тиск на ворота луганців і були близькі до забитого м’яча.

Та слід відзначити, що у команди є певні проблеми в центрі поля і саме в цій зоні найчастіше траплялися провали.

Прогноз

Попри непогану гру Олександрії в попередньому матчі, все ж у поєдинку з Динамо, вона має менші шанси на позитивний результат.

Тому логічною виглядає перемога Динамо і тотал більше 2,5.