Динамо – Олімпік. Дуже сумне повернення Михайличенка

Всі чекали побачити на День Незалежності оновлене Динамо. І ми його отримали…

Перша серйозна зміна від Михайличенка – це Мохамед Кадірі у складі. Хацкевич не довіряв новачку. А от новий тренер Динамо одразу поставив ганського опорного півзахисника у склад. Навіть у матчі проти Олімпіка команді потрібен гравець, що гратиме насамперед на руйнування атак суперників.

👊 Наш стартовий склад на матч проти «Олімпіка»! #FCDKLive #ДинамоОлімпік

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Aug 24, 2019 at 8:35am PDT

І Динамо не пішло з перших хвилин в атаку. Достатньо академічні атаки. І навіть небезпечний штрафний Олімпіка у виконанні Матара.

Взагалі перший тайм, м’яко кажучи, не вразив. Динамо не створило гольових моментів. Проривався Буяльський, Бив вище воріт зі штрафного Вербич, але хіба цього ми очікували від оновленого Динамо?

Хіба Бурда міг забивати наприкінці тайму, але він не дотягнувся до навісу зі штрафного від Циганкова. Перший тайм. 0:0. І жодного удару в площину воріт.

Фото Footballhub

На початку другого тайму травмувався захисник Олімпіка Зотько. Довелося виходити на поле Трубочкіну.

Але попри кадрові проблеми, саме Олімпік сенсаційно забив першим. Політило після пасу Тейшейру поцілив у дальній кут воріт Бойка. Перший удар в площину воріт у матчі, і гол!

Звичайно, що Динамо побішло вперед. Але де ж удари по воротах?!!

Лише на 60-й хвилині гри Бетіму довелося врятувати свої ворота справжнім сейвом. Бив з-за меж штрафного майданчику Бурда – воротар витягнув.

Пройшла хвилина, і ми нарешті побачили того Циганкова, до якого звикли в минулому сезоні. Він класно обігрався із Шепелєвим і вдарив з метрів двадцяти просто в дальній кут! Чудовий гол. 1:1.

А вже незабаром Олімпік втратив ще одного центрального захисника і залишився в меншості. Гришко дуже небезпечно влетів прямою ногою у Вербича, і суддя Романов миттєво показав гравцю Олімпіка червону картку.

Динамо в більшості стало атакувати ще більше. Як не дивно, знову бив по воротах Бурда – Бетім зафіксував м’яч.

Але Романов продовжив роздавати картки. Драман двічі збивав Вербича і в підсумку домігся свого. Дуже грубо. Вербич пееркочувався по газону і тишком-нишком відмахнувся ногою в голову опоненту. Просто перед очима Романова!

Пряма червона Вербичу. І жовта – Драману та Завійському, що дуже емоційно реагував на цей епізод.

У рівних складах кияни вже не створили гольових моментів. Лише ще кілька жовтих карток – Кадарі і Кадірі. Це була дуже академічна гра і надзвичайно сумне повернення Михайличенка. Динамо не тільки втратило дуже важливі очки, та ще й вельми засмутило своєю грою у матчі проти аутсайдера чемпіонату, що до гри з киянами не набрав жодного очка…