LIVE! Прес-конференція Олександра Хацкевича

LIVE?Олександр Хацкевич разом з Віктором Циганковим відповідають на питання перед заключним матчем з Партизаном⚽

Опубліковано FootballHub 6 грудня 2017 р.

Про підготовку до матчу

 Підготовка до матчу проходить у звичайному режимі. Як щойно сказав Віктор Циганков, тренувань немає, уся увага сконцентрована на відновленні, оскільки вже кінець року і накопичилася втома, як фізична, так і психологічна. Погода також не сприяє, але, як показали останні матчі, команда непогано рухається і реалізує ту перевагу, яку має в іграх. На це ми також налаштовуємо завтра хлопців у плані психології. Начебто обидві команди вже вирішили завдання виходу з групи, однак, усе ж, лідирувати протягом усього групового турніру і втратити це лідерство було би неправильно. Те завдання, яке ми для себе визначили – виграти групу – залишається найважливішим у завтрашній грі.

Про настрій команди

У понеділок ми вже оголосили розклад команди після матчу в Олександрії, і більше до цього питання не повертаємося. Гравці ще не у відпустці, і вони до цього нормально ставляться, розуміючи значимість останніх двох ігор. Так що відпускного настрою ні у кого не видно.

Денис, потрапивши у таку екстремальну ситуацію, став ще більш сконцентрованим. Він і вчора тренувався, і готується разом з усією командою до завтрашнього матчу.

Про провальні перші тайми

Тим цікавіші матчі. Звичайно, хочеться починати активно, агресивно і відразу досягати результату. І нам спокійніше, і вам. Але кожна гра – це окрема історія. Начебто обидві команди вирішили своє основне завдання, але доля першого місця ще не вирішена. Усе одно матч принциповий, гадаю, і для наших суперників теж. Ми граємо вдома, перед власними вболівальниками, тому будемо намагатися діяти активно й агресивно.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Знову за старе. Президент Інгульця погрожує арбітру матчу проти Колоса

Власник клубу залишився незадоволений суддівством …