Динамо продовжує страждати. Лєднєв приносить киянам перемогу у блідому матчі. ВІДЕО

Динамо провело свій передостанній матч на другому навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Суперником команди Луческу стала Шкендія із Північної Македонії. Розпочали гру кияни у складі, наближеному до основного.

Перший тайм

Команда Луческу від початку гри захопила м’яч під свій контроль. Але динамівцям надзвичайно бракувало руху і швидкості в останній третині поля. До перерви гравці Динамо змарнували дві відмінні нагоди забити. Спершу після швидкого розіграшу м’яча Циганков, перебуваючи у штрафному майданчику, вирішив віддати пас на Буяльського замість удару – спробу перехопили захисники. Згодом міг забити перший м’яч після повернення Бєсєдін. Контратака Динамо завершилася розіграшем між Циганковим і Кенджорою та пасом останнього на Бєсєдіна. Артему залишалося пробити потужно, щоб прошити захисників на лінії удару, однак постріл нападника виявився надто слабким. Єдиного удару в площину воріт Шкендії завдав захисник македонців. Один із оборонців намагався вибити м’яч, але той зрізався і ледь не залетів за спину голкіперу. Перший тайм завершився без голів.

Другий тайм

Одразу на старті другого тайму Бєсєдін отримав ще один шанс забити. Голкіпер Шкендії розіграв удар від воріт із захисниками і македонці під тиском втратили м’яч. Форвард Динамо намагався забити в один дотик із меж штрафного майданчика, але знову пробив невдало – голкіпер відбив м’яч на кутовий. Проблема відсутності ідей не зникла і у другому таймі. Підопічні Луческу часто проходили центр поля суперника банальними закиданнями м’яча вперед, які не призводили до небезпеки.

Наприкінці гри Владислав Супряга, який вийшов по ходу другого тайму, мав дві нагоди для удару, але постріл головою форварду не вдався. В наступній ситуації на шляху до воріт у форварда залишався один суперник, та спроба дриблінгу від Супряги виявилася провальною. На заключні 15-ть хвилин гри Мірча Луческу випустив Богдана Лєднєва і той віддячив голом. Півзахисник скористався класною передачею із глибини від Андрієвського і не менш класним ударом в один дотик влучно пробив по воротах – 1:0.

На останніх секундах знову не пощастило Супрязі, удар якого з метра парирував воротар суперників. Тож Динамо завдяки голу Лєднєва перемогло Шкендію. Попереду у команди Луческу завершальний спаринг проти БАТЕ.